phpRS
Dnešní datum: 13. 06. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚerven  >>
PoÚtStČtPáSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Zelení inženýra Petra Uhla

* Najde se dobrák, který přepošle tento mail trockisticko-chartistické pakáži?

Vydáno dne 11. 05. 2005 (7727 přečtení)

Najde! Mám ale lepší nápad. Tebou zmiňovaní jsou organizováni mimo jiné kolem serveru http://www.ecn.cz a zde mají technické zázemí. Že tvé e-maily nejsou doručovány je tím, že na tomto serveru „jejich“ systémový operátor zařídil na jejich pokyn, aby tvoje e-mailová adresa byla zapsána do tak zvaného SPAMLISTu (BlackListu).

Najde se dobrák, který přepošle tento mail trockisticko-chartistické pakáži?

Děkuji

Jiří Vaněk, Sydney

Mohl bych to přeposlat, ale bylo by to zbytečné, protože by to četlo jen několik málo lidí a ještě by nechápali o co vlastně jde. Já to zveřejním tak, že si to přečte daleko větší množství lidí a též i mimo oblast jak říkáš ty trockisticko-chartistické pakáže. Lidé nevědí, netuší a mohli by zbytečně škatulkovat, což by dobré věci nepomohlo a spíš uškodilo. Mimo jiné by to poškodilo i zájmy Strany zelených, kde je daleko větší část lidí slušných, nemajících s jak ty říkáš trockisticko-chartistickou pakáží nic společného, ba přítomnost této rozkladné sekce ve Straně zelených je tíží a je pro ty slušné nežádaným težkým břemenem. Bohužel většina členů Strany zelených jsou mladí lidé, etablují se v této straně z mnoha důvodů a nadšení, ale jsou to amatéři, idealisti a nemají žádné politické zkušenosti. Také se musí něčím živit, starat se o rodinu a času nemají nazbyt. Proti nim stojí několik profesionálů z jak ty říkáš trockisticko-chartistické pakáže a ti se rekrutují z různých jiných stran ze kterých „přeběhli“ a jsou placeni i za jiné funkce ve Státních aparátech a nemají tedy existenční problémy, nemusejí se starat o výdělek, o rodinu a mají času co hrdlo ráčí. Prostě to jsou profesionálové. Kdo jsou ti lidé, které ty nazýváš trockisticko-chartistickou pakáží?

Vem si GOOGLE a vyhledej si jména: inženýr Petr Uhl (od 1990 stovky státních funkcí, naposledy v Radě pro televizi), Petr Štěpánek (na Radnici Praha 4), Martin Bursík (bývalý z Ministerstva životního prostředí), Dana Kuchtová (Jihočeské matky, neprůhledně financovaná z Rakouska), Ondřej Liška, Petr Hrdina (správce ilegálních rozesílačů a předseda Ústřední revizní komise SZ), Jan Wünsch (v Radě pro lidská práva, pro média s Annou Šabatovou a nedávno uhodil těhotnou ženu pěstí do obličeje způsobem, že ji sešívali a tato je navíc jeho příbuznou a to ve veřejné místnosti, kde bylo pro přítomnost např. Petra Uhla zjevné, že se jedná o schůzi či setkání členů SZ), Petr Drahoš, Pavel Křivka, Milan Daniel (StB Rony), Milan Fujda, Pavel Pečínka a dalsí. Jsou organizováni mimo jiné kolem serveru http://www.ecn.cz a zde mají technické zázemí. Že tvé e-maily nejsou doručovány je tím, že na tomto serveru „jejich“ systémový operátor zařídil na jejich pokyn, aby tvoje e-mailová adresa byla zapsána do tak zvaného SPAMLISTu. S největší pravděpodobností někteří adresáti o tomto nemají ani nejmenší tušení a tvoje e-maily by i přijímali, ale www.ecn.cz ma SPAMLIST globální pro všechny! Zcela pochybuji, že například Jan Beránek a Daniela Matějková by tvoje e-maily odmítali. Také nejsou v tebou zvané skupině trockisticko-chartistická pakáž, ale jsou v té druhé skupině, slušné! Takže asi takto milý Jiří, tak se věci mají.

Zde následují tebou zaslané e-mailové adresy, které tě mají na BlackListu a pod nimi nepřijatelný obsah zpráv, které tato pakáž jak říkáš číst nechce:

<amnesty@ecn.cz>; Failed; 5.3.0 (other or undefined mail system status) SMTP protocol diagnostic: 550 5.0.0 <gvanek@iprimus.com.au>... Address closed, stop SPAMing

<karaskovi@evangnet.cz>; Failed; 5.3.0 (other or undefined mail system status)

<salvator@evangnet.cz>; Failed; 5.3.0 (other or undefined mail system status) - SMTP protocol diagnostic: 550 5.7.1 too much spam from 210/8

<dana.kuchtova@ecn.cz>: host ecnd.ecn.cz[62.44.10.8] said: 550 5.0.0 <gvanek@iprimus.com.au>... Address closed, stop SPAMing (in reply to MAIL FROM command)

<daniela.matejkova@ecn.cz>: host ecnd.ecn.cz[62.44.10.8] said: 550 5.0.0 <gvanek@iprimus.com.au>... Address closed, stop SPAMing (in reply to MAIL FROM command)

<eva.vavrouskova@ecn.cz>: host ecnd.ecn.cz[62.44.10.8] said: 550 5.0.0 <gvanek@iprimus.com.au>... Address closed, stop SPAMing (in reply to MAIL FROM command)

<jan.beranek@ecn.cz>: host ecnd.ecn.cz[62.44.10.8] said: 550 5.0.0 <gvanek@iprimus.com.au>... Address closed, stop SPAMing (in reply to MAIL FROM command)

<karel.jech@ecn.cz>: host ecnd.ecn.cz[62.44.10.8] said: 550 5.0.0 <gvanek@iprimus.com.au>... Address closed, stop SPAMing (in reply to MAIL FROM command)

<ondrej.velek@ecn.cz>: host ecnd.ecn.cz[62.44.10.8] said: 550 5.0.0 <gvanek@iprimus.com.au>... Address closed, stop SPAMing (in reply to MAIL FROM command)

<petra.kolinska@ecn.cz>: host ecnd.ecn.cz[62.44.10.8] said: 550 5.0.0 <gvanek@iprimus.com.au>... Address closed, stop SPAMing (in reply to MAIL FROM command)

<eeva@email.cz>: host email3.atc.cz[62.168.57.103] said: 552 Prijemce blokuje zpravy od Vas nebo Vasi domeny (antispam) (in reply to RCPT TO command)

<liska@email.cz>: host email3.atc.cz[62.168.57.103] said: 552 Prijemce blokuje zpravy od Vas nebo Vasi domeny (antispam) (in reply to RCPT TO command)

<samuel.kaspar@email.cz>: host email3.atc.cz[62.168.57.103] said: 552 Prijemce blokuje zpravy od Vas nebo Vasi domeny (antispam) (in reply to RCPT TO command)

<sisusinna@email.cz>: host email3.atc.cz[62.168.57.103] said: 552 Prijemce blokuje zpravy od Vas nebo Vasi domeny (antispam) (in reply to RCPT TO command)

<petr.hrdina@arnika.org>: host ecnd.ecn.cz[62.44.10.8] said: 550 5.0.0 <gvanek@iprimus.com.au>... Address closed, stop SPAMing (in reply to MAIL FROM command)

<binar@ecn.cz>: host ecnd.ecn.cz[62.44.10.8] said: 550 5.0.0 <gvanek@iprimus.com.au>... Address closed, stop SPAMing (in reply to MAIL FROM command)


Jan Sinagl:

Včera jsem se zúčastnil zasedání Výboru pro obranu a bezpečnost PS-PČR, týkající se událostí na Letně 1.května 2005. KSČM a ČSSD neschválily program, zasedání se nekonalo. Jednoduchá argumentace: "My máme většinu, jestli se Vám to nelíbí, to je tak všechno, co s tím můžete dělat." Zdržím se komentáře, protože chci zůstat slušným. Demokracie opět zaplakala. Lež se smála. Pan Kolář a Pan Bublan spokojeně odešli. Stačil jsem je alespoň i osobně vyzvat k okamžitému odstoupení.... O stavu jejich resortů a jejich "charakterů" dostatečně vypovídá níže uvedené svědectví!

Cele: http://www.freewebs.com/vanek/vyborprobezpecnost.htm

Odesílatel: Jan Šinágl, Nejedlých 335, 267 53 Žebrák

jan.sinagl@seznam.cz / www.jan.sinagl.cz

příjemce: MF Dnes, Šéfredaktor Pavel Šafr, Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5 - Smíchov

věc: žádost o omluvu a o otištění přiloženého textu dle tiskového zákona

Žebrák 10.květen 2005

Vážený pane šéfredaktore,

Ve Vašem deníku MF Dnes ze dne 3.května 2005, str A2, byl otištěn článek „Rušil komunistům svátek, za trest půjde před komisi“ bez jmenovitého uvedení autora článku. Vzhledem k tomu, že tento článek obsahuje naprosto nepravdivé a zavádějící informace, žádám Vás, dle tiskového zákona, o zveřejnění tohoto dopisu a omluvu Vašeho deníku.

Není pravdou, že dne 29.dubna 2005 jsem byl z pořadu TV NOVA „vyhozen“. Z vlastní vůle, jsem z tohoto pořadu odešel. Moderátorce pořadu paní Jílkové jsem se zprostředkovaně omluvil s vysvětlením, že nemíním poslouchat lživou komunistickou propagandu, bez toho, abych na ni mohl dále demokraticky reagovat.

Není pravdou, že jsem byl vyslechnut Policií ČR. O výslech jsem několikráte, marně žádal! Nebyl jsem si vědom žádného porušení zákona. Nebyl se mnou sepsán žádný protokol! Byl jsem pouze legitimován a byla u mne provedena dechová zkouška na alkohol – negativní. Právo svobody projevu je zaručeno Ústavou ČR.

O výsledku přestupkového řízení si Vás dovolím informovat, aby se i čtenářům Vašeho deníku dostalo objektivních informací.

Děkuji Vám předem za otištění mého textu ve Vašem deníku.

V úctě k Vaší vysoké, nezástupné a neodejmutelné odpovědnosti

angažovaný občan a nezávislý publicista

Jan Šinágl v.r.

Na vědomí:

České a zahraniční sdělovací prostředky

Jste-li zarytymi odpurci magazinu "Bohemie", odpustte nam nas politicky e-mail. Dle zakona se nejedna o spam, protože magazin "Bohemie-news" siri politicky nazor. Pokud o nas nechcete ani slyset, dejte nam to vedet a e-mail od nas jiz v zivote neobdrzite.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Svobodný občan | Počet komentářů: 346 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK BIS E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,