phpRS
Dnešní datum: 28. 02. 2020  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Ăšnor  >>
PoÚtStČtPáSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Informace od Vladimíra Hučína

* KDU-ČSL si vykopala politický hrob ...

Vydáno dne 31. 05. 2009 (7355 přečtení)

Zdravý, nepomatený a nezdegeneravaný selský rozum po 20ti letech ví, že v politice je JUDr. Cyril Svoboda již dokonale prověřená politická mrtvola. Za toto předlouhé období se účastnil v mnoha funkcích jako dokonalá součast všech těch nechutných politických pletich a nešvarů a je zárukou, že on s KDU-ČSL nejen že nic nového přinést nemůže, ale že KDU-ČSL s největší pravděpodobností půjde obdobně jako ODA, DEU a SZ do hrobu dějin :-( Členové KDU-ČSL a jejich voliči, je mi vás líto, ale sami jste si zvolili ...

Předmět: Nedobrá zkušenost s JUDr. Cyrilem Svobodou.

Od poloviny r. 2000 jsem byl již v permanentním zájmu BIS a speciálních složek PČR. Sledováni a odposloucháváni byli i moji přátelé z KAN, KPV a další odpůrci komunistické ideologie a ČSSD. Tyto aktivity vůči mé osobě a mým přátelům neustále narůstaly a já si již počátkem r. 2001 uvědomoval, že může dojít nejen k mému propuštění z BIS, ale i k zatčení a to na základě nějakých vykonstruovaných důkazů, které pro tajné služby a zvláštní složky PČR není problém vyrobit.

Se svými pocity jsem se postupně svěřil i předsedovi přerovské pobočky KPV Františkovi Přesličkovi (tenkrát člen předsednictva KDU-ČSL Přerov), který mi po asi dvou dnech sdělil, že domluvil v Praze v Parlamentu ČR schůzku s poslancem a představitelem KDU-ČSL JUDr. Cyrilem Svobodou a že tam spolu za ním pojedeme a já že mu své poznatky o mém sledování a o přípravách na mé zatčení řeknu.

Dne 14.února 2001 jsme tedy jeli do Prahy a s JUDr. Cyrilem Svobodou jsme se setkali v jeho poslanecké kanceláři. Já jsem mu v rámci svých možností za přítomnosti Františka Přesličky popsal, jaké operativní a zpravodajské úkony se proti mé osobě ze strany BIS a PČR (ÚOOZ)provádějí a také jsem mu opakovaně sdělil, že tyto nezákonné aktivity bezpečnostních složek, mohou vyústit nejen mým okamžitým propuštěním z BIS, ale i zatčením. V průběhu jednání mne JUDr. Cyril Svoboda několikrát přerušil s tím, že mé poznatky nemohou být relevantní a pravdivé, že jsem asi poznamenán represemi a vězněním před listopadem 1989 a že o nějakém zatčení nemůže být ani řeči. Přítomný František Přeslička se začal postupně přiklánět k názoru JUDr. C. Svobody a říkal, že se mu to také nezdá, ale že pro klid v duši tuto schůzku raději domluvil.

Já se při jednání s JUDr. C. Svobodou nemohl ubránit velmi nepříjemnému pocitu s tím, že je to kluzký a neupřimný člověk, který mi něco tají. Jednání bylo asi po hodině zakončeno slovy JUDr. C. Svobody: " Pane Hučín, já vím, že jste si za komunismu prožil peklo, ale dnes už takové věci nejsou možné, ty doby, kdy to bylo možné, už jsou dávno pryč, nemalujte prosím Vás čerta na zeď a jeďte s Pánem Bohem domů" ! Po těchto výrocích poslance JUDr. C. Svobody jsme se rozloučili a odešli na vlak. Při cestě ve vlaku do Přerova jsem skoro nemluvil.

František Přeslička mne stále ujišťoval, že "bratr Cyril je dobře informován a že mu mám věřit". Já jsem nechtěl F. Přesličkovi kazit jeho dojem z tohoto poslance - lidovce a tak jsem si myslel své. Dobře jsem si uvědomoval, že poslanec JUDr. C. Svoboda se angažuje v bezpečnostní problematice a to přímo ve Stálé parlamentní komisi pro kontrolu BIS.

Dne 7. března 2001 ráno jsem byl při cestě k lékaři zákeřně přepaden protiteroristickým komandem a lidmi z ÚOOZ, sražen k zemi, nacpán do automobilu a ostatní je již známo se sdělovacích prostředků a také z knihy "V. Hučín, není to o mně, ale o nás".

Po ročním vazebním vyšetřování v nejpřísnějším režimu koluzní vazby na Pankráci jsem byl propuštěn a následně téměř 4 roky souzen s vyloučením veřejnosti. Po propuštění z vyšetřovací vazby jsem se opakovaně setkal s poslancem JUDr. C. Svobodou na Sv. Hostýně a za přítomnosti několika svědků jsem mu opakovaně připomenul jeho tvrzení o tom, že "nemám malovat čerta na zeď" a pod. Na JUDr. C. Svobodovi bylo vidět, že mu moje připomenutí je velice nepříjemné a snažil se rychle zmizet.

Po letech neveřejných soudů, strádání, brutálního rozhánění mých přátel a sympatizantů a dalších útrap, jsem byl zproštěn veškerých obvinění. Z této mé další, neblahé zkušenosti s postkomunistickými bezpečnostními složkami a justicí také vím, že nikdy nebudu volit lidovce JUDr. Cyrila Svobodu, neboť tento člověk je pro mne naprosto nedůvěryhodný. Pokud si ho KDU-ČSL zvolila do svého čela, tak já mohu jen varovat. Pozor na něj!

Toto své varování adresuji také bývalému předsedovi KDU-ČSL Jiřímu Čunkovi od kterého jsem očekával, že prosadí, abych byl pozván na jejich volební sněm s tím, že tam promluvím o doposud nezveřejněných zločineckých pohnutkách těch, kteří jeho stíhání iniciovali a nadále v tom pokračují.

V Přerově dne 30.května 2009

Vladimír Hučín - tajemník NFAN


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 2000 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,