Jak je vidět, chobotnice dosahuje chapadly korupce, zločinů a podvodů do všech sfér státní správy v České republice.

Jelikož k nápravě přímo mafiánského stavu nestačí orgány k tomu kompetentní, vytvořte ze svých prořídlých řad (pokud ještě stojí) oficiální vyšetřovací komisi, která se zaměří na prošetření daňových přiznání všech, kteří od roku 1989 figurovali ve státní správě, včetně prošetření daňových přiznání jejich rodin. 

Připomeňte si, že známý mafiánec Al Capone nebyl odsouzen za své zločiny, které bylo těžké mu prokázat, ale na základě daňových přiznání, resp. neodváděné odpovídající daně státu. A situace ve státní správě ČR je už dlouho totožná s mafiánským podsvětím! 

Majetky a finance, které byly získány podvody, zločinem a korupcí pak zabavte a převeďte na stát, ve prospěch daňových poplatníků a za účelem vybudování potřebné sociální péče, na zdravotnictví, školství, výzkum a další. 

Troufnete si? Nebo už jste i vy namočení a myjete si navzájem ruce, aby byly čisté? Snad vás několik nenamočených zbylo a věřte, že máte podporu široké veřejnosti, daňových poplatníků. Do komise si můžete přibrat slušné a nezkorumpované odborníky z nezávislé veřejné sféry. Těch je zatím ještě dost.

Výjimečná situace žádá výjimečné činy a výjimečné lidi. Za výjimečných situací neplatí žádné promlčecí lhůty, žádná mlžení, imunity a další nástroje podvodníků a zločinců.

Dejte se už konečně do toho!!! 

Společnost slušných krajanů a obyčejných daňových poplatníků, kteří už se nemůžou jen tak dívat. 

Publikoval:  21.07.2008 - bigBLOGER - Jiri Vanek