phpRS
Dnešní datum: 15. 06. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚerven  >>
PoÚtStČtPáSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Informace od Vladimíra Hučína

* Zpráva v komunistickém tisku "Halo noviny" - výzva občanům!

Vydáno dne 18. 05. 2007 (23621 přečtení)

Vyzývám proto demokraticky smýšlející občany k tomu, aby se v rámci svých možností zasadili o důslednou očistu bezpečnostního aparátu, neboť prorůstání zločinných mechanismů do státní správy již postupně ohrožuje značnou část, této demokraticky smýšlející veřejnosti.

------------ Původní zpráva ------------
Od: Michaela Hučínová <Hucinova@seznam.cz>
Předmět: Zpráva v komunistickém tisku "Halo noviny" - výzva občanům!
Datum: 18.5.2007 11:46:09
----------------------------------------

Dnešní zpráva v komunistickém tisku Halo noviny pod nadpisem "Štětinova bublina splaskla"

Zpravodajství
Štětinova bublina splaskla
PŘEROV/PRAHA - Konečně se ukázalo, že pánové Hučín a Štětina šíří nepravdy.
Nyní by se měli veřejně omluvit. Tak reagovali včera mnozí obyvatelé Přerova na informaci, že přerovský státní zástupce Radim Obst získal bezpečnostní prověrku řádným způsobem.
Tuto skutečnost sdělila obvodní státní zástupkyně pro Prahu 5 Hana Vrbová po vyhodnocení podkladů, které jí obstarala policie. Jak připomněla, pochybnosti o Obstově prověrce se objevily v souvislosti s informacemi bývalého zpravodajce Bezpečnostní informační služby Vladimíra Hučína a senátora Jaromíra Štětiny (Strana zelených) o údajném napojení rodiny Obstů na bývalou Státní bezpečnost (StB). Dospěla jsem k závěru, že pan magistr Obst bezpečnostní prověrku v žádném případě nezískal podvodem. Jeho prověrka byla získána naprosto standardním způsobem, řekla včera ČTK Vrbová. Státní zastupitelství proto nebude v tomto případě zahajovat úkony trestního řízení, protože se neprokázalo podezření ze spáchání trestného činu.
Štětina o údajné spolupráci Obsta s StB hovořil na začátku února v Senátu při jednání horní komory o vydání vicepremiéra Jiřího Čunka (KDU-ČSL) k trestnímu stíhání za korupci. Svá tvrzení uveřejnil také v Lidových novinách. Štětina tvrdí, že Čunkova kauza má politické pozadí, což podle něj dokazuje fakt, že dozorem v kauze byl pověřen Obst. Jak uvedla ČTK, Obstova rodina již podala na Hučína a Štětinu trestní oznámení. Podle ní jsou jejich tvrzení lživá.
Stanovisko obvodní státní zástupkyně Hany Vrbové včera přivítal předseda OV KSČM v Přerově a poslanec Ladislav Mlčák. Osobně jsem velmi rád, že se prokázalo, že se tvrzení pánů Hučína a Štětiny nezakládá na pravdě, uvedl pro Haló noviny. Poukázal přitom na skutečnost, že státní zástupce Obst není v žádném případě jediný, kdo se stává terčem slovního napadání a osočování ze strany Hučína a Štětiny. Cílem ataků těchto jedinců se opakovaně stávají ti, kdož vyšetřují a soudí podle práva, nikoliv podle přání inkriminovaných jedinců, zdůraznil Mlčák.
18. května 2007, (ova/čtk)
http://halonoviny.cz/index.php?id=92032&PHPSESSID=404dd77c69de5cd1db86f34429ec85b7

dokazuje, že sekretariát OV KSČM v Přerově a jeho komunistický představitel - poslanec Ladislav Mlčák má až dojemnou starost o okr. náměstka státního zastupitelství v Přerově Mgr. Radima Obsta, který je v Přerově znám, stejně jako jeho rodina, svými styky s vedením bývalé StB. To, že tento nechvalně známý státní zástupce Mgr. Radim Obst doposud zastává pozici náměstka Okr. státního zastupitelství v Přerově, je důsledek zločinných a trestuhodných aktivit bezpečnostních složek, zakonzervovaných ČSSD a především zmanipulovaného bezpečnostního procesu, při udělení bezpečnostní prověrky této osobě. Za tento stav je odpovědný nejen bývalý ředitel BIS Jiří Růžek, ale i současný ředitel BIS Jiří Lang a celá řada dalších vysoce postavených osob v BIS.

Jsem přesvědčen, že je to jenom otázka času, kdy budou tyto zločinné aktivity odhaleny. Bohužel, kompetentní orgány využívají všech možností, jak od sebe odvrátit skandál a tím hrozící trestněprávní řešení, které by mělo následovat a samozřejmě by postihlo ty nejvyšší představitele nejen BIS, ale i celou řadu státních zástupců. Za daných okolností je třeba maximálně informovat veřejnost, která v pozici daňových poplatníků tyto nekalé aktivity v podstatě vydatně platí, ale jinak do věci nemůže zasáhnout. Je nutno si uvědomit, že bezpečnostní aparát ČR včetně státního zastupitelství a dalších kontrolních mechanismů odčerpává značný finanční rozpočet a proto bude nutné zajistit rychlé a důsledné řešení tohoto palčivého problému.

Vedení BIS spolu s dalšími se doposud účelově zaštiťuje utajovanými skutečnostmi a dělá vše pro to, abych nemohl být jako bývalý důstojník BIS spolu se svým někdejším nadřízeným vyslechnut na půdě senátu a informovat tak o významných okolnostech, souvisejících např. s osobou nechvalně známého náměstka Okr. státního zastupitelství Mgr. Radima Obsta. To, že dnešní krajně levicový komunistický tisk a představitelé zločinné komunistické ideologie obhajují náměstka Okr. státního zastupitelství Mgr. Radima Obsta jenom dokazuje staré české přísloví, že "vrána k vráně sedá"!

Vyzývám proto demokraticky smýšlející občany k tomu, aby se v rámci svých možností zasadili o důslednou očistu bezpečnostního aparátu, neboť prorůstání zločinných mechanismů do státní správy již postupně ohrožuje značnou část, této demokraticky smýšlející veřejnosti.

Demokracie není zadarmo a proto je nutné počítat i s tím, že zakonzerovované zločinné struktury v BIS a v ostatních bezpečnostních složkách při své obraně mohou sáhnou k nezákonným opatřením a proto z tohoto důvodu může dojít i k ohrožení života a zdraví.

Vladimír Hučín, 18. května 2007,  Přerov      


[Akt. známka: 3,86 / Počet hlasů: 50] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 577 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,