phpRS
Dnešní datum: 03. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Zelení inženýra Petra Uhla

* Strana zelených schvaluje zmlácení těhotné ženy!

Vydáno dne 08. 05. 2006 (10180 přečtení)

Téměř přesně před rokem totiž významný člen Strany zelených Jan Wünsch zmlátil do krve těhotnou ženu. Ačkoliv vnitrostranická veřejnost opakovaně žádala jeho vyloučení za tento trestný čin nebo alespoň potrestání z titulu porušení stanov a základních norem slušnosti, současné vedení strany veškeré podněty zametlo pod koberec; jedná se totiž o člena Uhl-Bursíkovy mocenské skupiny ...

Strana zelených schvaluje zmlácení těhotné ženy!

Kauza zmlácení Kateřiny Jacques je dnes již všeobecně známa. Jednak proto, že jde o úřednici Úřadu vlády ČR, jednak proto, že byl připraven filmař, a také proto, že se Strana zelených těší - v rozporu s jakoukoliv dřívější zkušeností – zcela výjimečné podpoře většiny médií. Ve světle této události je však nutno vzpomenout dávnou moudrost: „Boží mlýny melou pomalu, ale jistě!“ Proč?

Téměř přesně před rokem totiž významný člen Strany zelených Jan Wünsch zmlátil do krve těhotnou ženu. Ačkoliv vnitrostranická veřejnost opakovaně žádala jeho vyloučení za tento trestný čin nebo alespoň potrestání z titulu porušení stanov a základních norem slušnosti, současné vedení strany veškeré podněty zametlo pod koberec; jedná se totiž o člena Uhl-Bursíkovy mocenské skupiny, který významně napomáhal k rozvrácení strany a zvolení Bursíkovců na posledním mimořádném a krajně podivném, sjezdu. Když byli Bursíkovi lidé na jednání republikové rady veřejně dotázáni, co si o zmíněném činu myslí, právě Martin Bursík zavelel: „Neodpovídejte!“ A členka jeho dnešního předsednictva se dokonce rozohnila, že ptát se na něco takového je svinstvo; čin sám se jí však svinstvem nejevil ani náhodou. Dokonce i obhájce lidských práv Petr Uhl hájil pachatele nesmyslným výkladem stanov a tím, že se tak stalo až těsně po schůzi. Dotyčného zeleného násilníka nepotrestaly ani revizní orgány, ani republiková rada, ani předsednictvo. Ve jménu účelu, který světí prostředky, Strana zelených schvaluje tedy i mlácení těhotných žen!

A tak nezbývá, než obdivovat vyšší moc zákonů života. Neboť právě surový policista, který bezdůvodně zmlátil nevinnou Kateřinu, nastavil Straně zelených, jakkoliv o tom nemá nejmenší tušení, dokonalé zrcadlo jejích vnitrostranických praktik; zrcadlo s nápisem „co činíš jiným, to učiní jiní tobě!“ Snad Strana zelených konečně pochopí, že (a)morálnost nezačíná venku, ale uvnitř jí samé. Než jí to dojde, povedou ji i nadále bezohlední političtí žraloci, kteří nám všem dnes káží o tom, jak prospěšné je být ohleduplným vegetariánem.

O. Lukáš, člen SZ


[Akt. známka: 2,05 / Počet hlasů: 22] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 81 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,