phpRS
Dnešní datum: 15. 06. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚerven  >>
PoÚtStČtPáSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* Blisty aneb jak blít listy

Vydáno dne 24. 08. 2005 (16764 přečtení)

Také by mne zajímalo, pane Čulíku, zdali pan Štepán Kotrba - opravdu zdatný bývalý bolševický nyní socanky zmetek, který je členem Rady pro rozhlasové vysílání, je tentýž, který dnes ovládá Vaše BL.

Blisty aneb jak blít listy

Předem se pane Čulíku omlouvám za gramatické poklesky. S češtinou mam problémy od dětství. Nicméně smysl moje vety dávají. A o to mi, v mém dopise Vám, jde.

Nevím pane Čulíku, zda je to produkt Vašeho počítače, nebo je li to dílko pana Kotrby. Usuzoval bych, že se jedná o podlý zvratek synka prorežimního "umělce" jenž sochal socrealistické stvůrnosti.

Ať jste to byl Vy nebo on, jedno je jisté. Vy jste otec zakladatel a šéfredaktor v jedné osobě. Proto také, s přihlédnutím na to, jak jste si vždy zakládal a neustale a opakovaně deklaroval objektivitu a serióznost, jste zodpovědný za svinstvo, které pustíte na Vaše Britské listy.

Aniž by se kdokoli z vás obtěžoval zjistit, co vlastně je vedeno na pana Jemelíka ve svazcích StB, spokojíte se tím, tak jako Cibulka, že je někdo evidován. Na rozdíl od Vás, Kotrby a Cibulky, jsem po listopadu měl možnost, jako důstojník ÚOÚD později FBIS, nahlédnout do materiálů CEO - nikoli jak milně uvádíte SEO - a potvrdit si, co jsem již dávno věděl. Že nemalý počet evidovaných spolupracovníku StB s ní nespolupracovalo. Pod nátlakem, z různých důvodů a i ze strachu, podepsali vynucenou spolupráci. Tím také vetešinou jejich kolaborace se zločineckou organizaci skončila. Dnes se však poserům, kteří celou dobu totality drželi hubu a krok, chodili poctivě volit komunisty a valili si svojí kuličku, byli členy zločinecké bolševické organizace (dokonalým prototypem je Váš kolega Kotrba), hodí účelově do krámu, tak jak se to obdobně hodilo estébákům, vytahovat něco, co je produktem podlého, zločinného a zvráceného systému, jemuž Kotrba oddaně sloužil. Jeho produkty se pak dnes pseudodemokratům hodí ke špinění těch, kteří mají jiný názor a věcnost argumentu. Staré dobré a osvědčené praktiky. Stále stejný účel světící prostředky.

Je pozoruhodné, že o panu Alexi Koenigsmarkovi (původně Alexandrovi), dalo by se říci skoro stájovém autorovi Vašich listů, jste nikdy neuvedli, z principu objektivity, obdobné informace z těchže zdrojů, z nichž byly čerpány v případě pana Jemelíka. Tenhle agent je asi ideově panu Kotrbovi bližší. Nebo i Vám? I jiní autoři, publikovaní v BL, by měli byt uváděni v plné krase. Ať jsou to bývalí estébáci nebo komunisté. Nevím pro koho, vedle BL, pan Kotrba dělá. Ať už pro kohokoli, vzkažte mu, že až ho potkám, dostane přes hubu. Ne proto, že účelově zneužívá svého postaveni, ale proto, že je podlý a zbabělý.

Na rozdíl od něj, jsem byl pro komunisty nepřátelská osoba. Nekamarádil jsem se ani s osmašedesátníky. Nesměl jsem studovat, neměl jsem otce, který pro komunisty vyráběl zvrácené komunistické paumění , zpodobňující Lenina, Stalina a obdobné zrůdy. Proto jsem se také nenakazil upadlou českou "poctivosti", kterou se honosí všichni ti bezúhonní zbabělci a kolaboranti.

Je mi z Vašich listů a Vaši serióznosti na zvracení. Dá se říci, že bylo až předvídavé, použit na jejich webovou adresu ono blisty.

Až Vy, nebo Kotrba uděláte pro oběti české justice a organu činných v trestním řízeni desetinu toho, co pro ně udělal pan Jemelik, pak snad budete mít právo někoho značkovat. I kdyby pan Jemelik v době totality podlehl strachu a skutečně spolupracoval s StB, jeho mnoholetá činnost ve spolku Šalamoun by již dávno byla oním pokáním, katarzi a očistou, kterou bohužel vetešina zprzněného českého národa neprošla. V duchu hesla, co jsme si, to jsme si.

Nevím, co měl na mysli ten, který na "obhajobu" své podlosti uvedl, že "Nepovažujeme totiž autora za nestranného a nezaujatého ve věci, o které píše.". Chtěl tím říci, že jeho stanovisko je opačné, než co objektivně a věcně popisuje a analyzuje pan Jemelik ve svém článku. Chtěl tím naznačit, že je stoupencem starých pořádků a že si přeje, aby jeho bývalí partajní soukmenovci zaujímali místa ve státní administrativě a správě, která by v právním a demokratickém státě neměli zastávat, právě pro svoji příslušnost k zločinecké organizaci, jakou KSČ byla a de facto je? Pravda, ten který ve svém nicotném a rádoby zasvěceném blábolu napíše: "V tentýž rok, kdy byl poprvé zaznamenán obraz na magnetickou pásku a

televize tak získala paměť." nemůže v plném významu pochopit a vnímat kvalty panem Jemelíkem psaného.

Kdyby chtěl, stačilo, aby vynechal na počátku věty, jenž ho usvědčující ze zhuvěřilosti, písmeno "V" (Viz.:Tentýž rok ….). Nebo chtěl li být za každou cenu zajímavý, měl možnost napsat: "V tom samém roce ..." nebo „V tomtéž roce …..“.

Tentýž autor, by však musel mít cit pro mateřskou řeč, který, jak je zřejmé, z mnohé jeho grafomanie, nemá.

Také by mne zajímalo, pane Čulíku, zdali pan Štepán Kotrba - opravdu zdatný bývalý bolševický nyní socanky zmetek, který je členem Rady pro rozhlasové vysílání, je tentýž, který dnes ovládá Vaše BL. Tentýž, který usiluje o to, aby to nejkvalitnější co Český rozhlas má , ČRo 6, bylo bezezbytku zrušeno, neboť se mu v jeho bolševickém mozku snoubí představa, že co je inteligentní, věcné, svobodné, kritické a zároveň objektivní, nexenofobní, tolerantní, fundované a kultivované, je také pravicové. Cokoli je odlišné, od rudého, je černé. Typický bolševik. Pokud je to on, pak mnohé je vysvětlitelné. Jinak totiž nejsem sto se dobrat, oč Vašem kolegovi jde, obzvláště, jde li mu, jak neustále, unisono s Vámi, hlásá, o svobodu slova, pluralitu, demokracii, právo na informace a vlastní názor, etc.

Přesto, že jste panu Jemelíkovi i mé osobě odmítnul několikrát umístit na stránky Blistů některé naše texty, argumentujíce neověřitelnosti v nich zmiňovaných informaci, zdrojů nebo skutečností, publikujete lež, že pan Jemelik je volným spolupracovníkem spolku Šalamoun.

Pan Jemelik je významným členem spolku Šalamoun. Je zpracovatelem velmi odborných, pečlivě a podrobně vypracovaných podáni, stížností a žádostí, které byly mnohými státními institucemi nejen akceptovány, ale mnohdy předány, v případě ministerstva spravedlnosti, samotnými, v té které době ve funkci úřadujícími ministry, legislativnímu odboru k dalšímu použiti.

Mnozí lidé obdrželi od obou prezidentu republiky, diky námi podaným žádostem, milost. Nikoli z protekce či nějakým konexím, ale jen proto, že žádosti, v mnoha případech vypracovaných, BL očerňovaným a dehonestovaným, panem Jemelíkem, měli silu argumentu, podloženou důkazy a věcností.

Vy už se nikdy neodvolávejte na své zkušenosti nabyté v Britském království. To, co jste na listech předvedli, je zhovadilost, jenž není jen porušením novinářské etiky a důkazem nesolidnosti vydavatele, ale klasickým projevem politického bulváru. Usvědčuji Vás slova, která jste na obhajobu své podlosti otiskli: "...,neb odporuje mezinárodnímu právu i dobrým mravům uplatňováni kolektivní viny z titulu evidence v nějaké databázi, tak k tomuto článku je nutno dodat nakolik identifikačních údajů k osobě autora. Nepovažujeme totiž autora za nestranného a nezaujatého ve věci, o které píše." Velmi komunistické, velmi nacistické. Jako kdyby se autor učil u Kojzara. Toto doznáni usvědčuje vydavatele Britsky listu z účelu jenž světí prostředky.

Tento dopis-E-mail rozešlu do všech stran a požádám adresáty, aby jej šířili dál.

Přeji Vám, pokud Vám to svědomí, máte li nějaké , dovolí, dobrou noc.

John Bok

Best regards,

Spolek mailto:john.bok@spoleksalamoun.com


[Akt. známka: 4,15 / Počet hlasů: 87] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 312 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,