phpRS
Dnešní datum: 03. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Zelení inženýra Petra Uhla

* Něž Martina Bursíka, tak raději Petra Uhla do čela Strany zelených!

Vydáno dne 14. 08. 2005 (6559 přečtení)

Jak jsem nedávno psal, tak od Martina Bursíka jako příznivec Strany zelených jsem nevidel a nevidím žádnou prospěšnou práci, žádné zprávy v e-mailu, žádné vyjadřování se k událostem ve SZ a žádnou osobní polemiku s ostatními členy SZ. Pokud někde vystupuje, tak výlučně a účelově jen tam, kde se „hraje o body“, tedy jen na významnějších akcích SZ typu Republikové Rady a pod., nikoliv v běžném životě strany! Podle agentury PUP s Uhlem získá SZ 5,9% a s Bursíkem 3,6%!

Nesouhlasím s názorem několika málo lidí, straníků Strany zelených s návrhem na předsedu SZ Martinem Bursíkem. Pokud členové Strany zelených nechápou potenciál Jana Beránka, což považuji za závažnou a hrubou politickou chybu a žádají si změnu ve vedení strany a bude jich víc jak 50% na mimořádném sjezdu strany, pak apeluji na to, aby kandidoval inženýr Petr Uhl a byl volen, čímž jako příznivec jej navrhuji na funkci předsedy Strany zelených. Jeho nezanedbatelné zkušenosti a zásluhy a jeho neustálé kverulantství proti kde komu ze současného establišměntu je mnohonásobně cenější, než nějaké krátké a chabé působení Martina Bursíka již v jedné oficiální vládě ČR. Jak jsem nedávno psal, tak od Martina Bursíka jako příznivec Strany zelených jsem nevidel a nevidím žádnou prospěšnou práci, žádné zprávy v e-mailu, žádné vyjadřování se k událostem ve SZ a žádnou osobní polemiku s ostatními členy SZ. Pokud někde vystupuje, tak výlučně a účelově jen tam, kde se „hraje o body“, tedy jen na významnějších akcích SZ typu Republikové Rady a pod., nikoliv v běžném životě strany!

Inženýr Petr Uhl je daleko aktivnějsí a přístupnější, byť já osobně se s ním mnohém neshoduji, ale pro mne je rozhodně přijatelnější jako budoucí předseda SZ. Volte Petra Uhla !!!

Robin K. Hájek

This is a forwarded message

From: Claudie Nikolajenková

Date: Sunday, August 14, 2005, 1:50:39 PM

Subject: CF [Fwd: Straně Zelených a přátelům ]

===8<==============Original message text===============

Ano, videla jsem dnesni Otazky Vaclava Moravce 14.8.2005 jakoz i sleduji "Prazskou vyzvu" i predchozi "libereckou vyzvu". Jana Beranka shledavam demokratem i ve "sve" strane zelenych, jakkoli to nema jednoduche se s nazory nekterych clenu ci mistnich organizaci /"Uhlovce" vynechavam/ ztotoznit. Je skoda ze se rozhodl nekandidovat jiz na predsedu. Je vzdelany, uvazlivy a energicky clovek. S proflalkym prohnanym Zeleznym,ktery se znamostmi a penezi protrel az do europarlamentu, jeho zlodejskou "vynikajici organizatorkou" Janou Volfovou, ktera se nestydi mladez a deti okrast a pusobit ve strane Nezavisli demokrate jako organizatorka a propagandistka a s rovnez lobyistickym zkusenym Kaslem /viz lobby architektu/ to urcite pod praporem liberalne-rude vlajky SZ daleko dotahne.

Nedivim se ze Jan Beranek pro priste odstupuje z kandidatury na predsedu SZ. Myslenka spolecne "volebni strany" jako takova je schudna v nasi situaci, jako protivaha etablovanym stranam v parlamentu, ale charakterni lide jaksi chybi. Ocenuji program, ktery Jan Beranek prednesl a skutecnost, ze klade duraz na demokratickou budoucnost a lidska prava. Nebal se toto proslovit verejne do oci spolecnosti rozjitrene a cilene rozestvane kauzou CzechTek, ktera svym vyznamem presahuje ony rany pri ni utrzene na obou stranach, a jen odhalila dlouhodobe hnisajici ranu zivenou jak ODS, CSSD a hlavne ze zalohy zakerne komunisty. A pripoctu-li aktualni, dosud neobjasnenou zpravu o padu Boingu miriciho do Prahy za onech podivnych okolnosti v doprovodu dvou stihacek /sic!/ nezbyva mi nez rici: Buh s nami! Mozna zanedlouho nebude politickych stran zapotrebi, nebude ani volicu a zbytek obyvatelstva bude zpacifikovan a armada a policie mobilizovana na potlacovani nepokoju.

Nebude třeba reforem, duchodovych, zdravotnich ani skolstvi, kazdemu pujde o hole preziti. Toto nebezpeci presahuje nasi ceskou kotlinu s nasimi lokalnimi politickymi i hospodarskymi a socialnimi, jiste pro nas v nasem meritku dulezitymi problemy. Asi takto si dovedu predstavit neprilis vzdalenou budoucnost. Myslim pritom nejen na ma vnoucata, ale i na ty nenarozene deti, ktere se chystaji na ten nas svet, jaky jsme jim ho pripravili a zda je vubec nejaka budoucnost ceka. Prala bych si aby ji dokazali zmenit.

Claudie Nikolajenkova


[Akt. známka: 4,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 235 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK BIS E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,