phpRS
Dnešní datum: 03. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Zelení inženýra Petra Uhla

* Válka ve Straně zelených pokračuje! (3)

Vydáno dne 15. 07. 2005 (8719 přečtení)

Tvrzení Petra Uhla před nedávnem, že "Nejsou žádné dvě frakce, a strana není v krizi (je to jen krize vedení), je účelové a iluzorní, protože před pár dny se nechal slyšet, že bude kandidovat za SZ do parlamentu.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, přátelé!
 
Pokud by se nejednalo o tak závažnou věc, muselo by tvrzení p.Uhla, že "Nejsou žádné dvě frakce, a strana není v krizi (je to jen krize vedení), a vnitrostranický boj zuří jen Patočkovi a Beránkovi v hlavě, případně ve slovníku Radky Hotovcové, která takto na RR vystoupila" na mé tváři vyloudit překvapený a poněkud nechápavý úsměv. Za tímto souvětím totiž následuje v mailu p.Uhla celý odstavec, ve kterém je vypočítáváno s přesností na jednotky, kolik je v kterém kraji novodemokratů, a ve kterém p.Uhl užil výrazů "mobilizace" a "ústup".
 
Myslím, že důvody, proč se tyto evidentní rozpory v mailu p.Uhla vyskytly, nejsou vůbec podstatné.
 
Co však podstatné je, je fakt, že boj v naší straně zuří. Jedná se o boj, který má v sobě dostatečnou sílu k tomu, aby naší stranu úplně zničil. 
 
S p.Uhlem souhlasím, že boj vede docela malá skupina členů naší strany.
 
Na to, abych se do probíhajícího boje zapojil na jedné či na druhé či na jakékoliv další straně, jsem v mimoparlamentní Straně zelených potkal již příliš mnoho příliš skvělých lidí s naprosto odlišným viděním naší současné situace!!!
 
Z výše zmíněných důvodů proto:
 
1. ODMÍTÁM se účastnit takové sebedestruktivní činnosti, jakou boj v naší straně je.
2. ODMÍTÁM nespolupracovat s každým v naší straně, kdo o takové terno, kterým jistě spolupráce se mnou je, stojí.
 
S pozdravem
 
Karel Helman, signatář výzvy Zelení zeleným, člen kolektivu autorů "Kodexu chování uvnitř SZ a navenek"
    
 
 
-----Original Message-----
From: Jura Lom [mailto:olomova@volny.cz]
Sent: Wednesday, June 29, 2005 2:42 PM
To: praha8@zeleni.cz; praha9@zeleni.cz; praha4@zeleni.cz
Subject: FW: Uhl - tentokrát to přehnal!

Přeposílám e-mail zajímavý hlavně z psychologického hlediska. Petr Uhl totiž bez skrupulí tvrdí něco, co je právě naopak.

Oldřich Lukáš je jedním ze starých členů Strany, kteří se v roce 2002 spojili s námi tmavězelenými a pomáhal odkrývat kostlivce ze skříní SZ.

Jura

 

 

-----Original Message-----
From: Legát České Interhelpo [mailto:zlegat@czinterhelpo.com]
Sent:
Wednesday, June 29, 2005 9:25 AM
To: 'SZ Uhl Petr'
Cc: 'SZ Bartík Svatopluk'; 'SZ Bartoš Lubomír'; 'SZ Bednář Bohumil'; 'SZ Beránek Jan'; 'SZ Bódiová Adéla'; 'SZ Boldt Frank'; 'SZ Brzobohatý Pavel'; 'SZ Bursík Martin'; 'SZ Čejka Jiří'; 'SZ Daniel Milan'; 'SZ Dejmal Ivan'; 'SZ Drápalová Jana'; 'SZ Dytrych Jan'; 'SZ Gruzovskýr Robert Sir'; 'SZ Guth Jiří'; 'SZ Havlíček Tomáš'; 'SZ Hejdová Jitka'; 'SZ Herbrychová Andrea'; 'SZ Horová Dita'; 'SZ Hrdina Petr'; 'SZ Ježek Jakub'; 'SZ Kalčík Jiří'; 'SZ Kašpar Samuel'; 'SZ Komárek Martin'; 'SZ Korytař Jan'; 'SZ Kromíček Vojtěch'; 'SZ Kropáček Ivo'; SZ Křístek František; 'SZ Kuba Petr'; 'SZ Kuchtová Dana'; 'SZ Lata Jan'; 'SZ Lom'; 'SZ Lomova Johana'; 'SZ Lomová Olga'; Ondřej Louka; 'SZ Mach Martin'; 'SZ Nawrath Martin'; 'SZ Oslej Dušan'; 'SZ P6 - Hron Tomáš'; 'SZ P6 - Typlt Petr'; 'SZ P6 - Veselský Michal'; P8 Jirková Mirka; 'SZ Panská Romana'; 'SZ Patočka Jakub'; 'SZ Pečínka Jan'; 'SZ Pečínka Pavel'; 'SZ Pekárková Soňa'; 'SZ Peroutková Štěpánka'; 'SZ PJ Šimáček Zdeněk'; 'SZ PM Černík Roman'; 'SZ PM Čipera Ivan'; 'SZ PM Douša Petr'; 'SZ PM Haišmanová Dagmar'; 'SZ PM Kalčík Jiří Ing.'; SZ PM Král Miloslav ; Louka Ondřej; 'SZ PM Lukáš Oldřich'; 'SZ PM Mach Alois'; Opial Jaroslav ; 'SZ PM Paul Zdeněk'; 'SZ PM Pöllner Vladimír'; 'SZ PM Průcha Ondřej'; 'SZ PM Stasiňk Jiří'; 'SZ PM Šedivá Věra'; 'SZ Zabloudilová Věra'; 'SZ Znojmo'; 'SZ Wünsch Jan'; 'SZ Winkelmannová Neela'; 'SZ Weigert Simon'; 'SZ Velek Ondřej'; 'SZ Vavroušková Eva'; 'SZ Ulbrychová Jana'; 'SZ Tožicka Tomáš'; SZ Tylová Eva; 'SZ Strunecký Otakar'; 'SZ Stropnický Matěj'; 'SZ Stráský dalibor'; 'SZ Strana zelených'; 'SZ Stepanek Petr'; 'SZ Společnost přátel přírody'; 'SZ Smrž Milan'; 'SZ Safarik Petr'; 'SZ Rokos Miroslav'; 'SZ Punčochář Mirek'
Subject: FW: Uhl - tentokrát to přehnal!

 

Pane Uhle,

chtěl jste snad ve svých blábolech říci, že mám odpovědnost za finanční machinace minulého vedení ?!! Tak buď to dokažte nebo se mi prostřednictvím rozesilače omluvte. Má trpělivost je u konce ! Co uděláte to se stane. Nenechám se kdekým beztrestně urážet !!!

Bez pozdravu Legát Zdeněk

 

-----Original Message-----
From: Oldřich Lukáš [mailto:lukas.oldrich@quick.cz]
Sent: Tuesday, June 28, 2005 11:22 PM
To: SZ republiková rada; otevreni-l@ecn.cz; Petr Uhl
Cc: SZ PM Opial Jaroslav; SZ PM Mach Alois; SZ PM Legát Zdeněk; SZ PM Kalčík Jiří Ing.; fokus-mb@dragon.cz; jana.drapalova@zeleni.cz; p100jar@yahoo.com; novacekub@seznam.cz; SZ Sedláček Josef Judr.; ivo.kropacek@zeleni.cz; envila@envila.cz; antonin.zeleny@email.cz; SZ s OTK Johnová Štěpánka; Briš Petr; cekosolar@centrum.cz; juglaus@seznam.cz; pragamineral@vol.cz; SZ Boldt Frank PhDr.; sater@cmail.cz; Panská Romana; marek.lukasek@worldonline.cz; lekarnik.holubova@tiscali.cz; jiriblahuta@seznam.cz; radkahotovcova@seznam.cz
Subject: Uhl - tentokrát to přehnal!

 

Prosím o další šíření tohoto mailu, neboť Uhl mě soustavně napadá prostřednictvím jeho rozesílače a moje reakce toutéž cestou zveřejnit odmítá (rozesílač "otevření...cz" je mému v zákoně zakotvenému právu hájit se trvale uzavřen)!

 

 

Petře Uhle!

O vašem vztahu k pravdě si již delší dobu iluze nedělám. Na vaše běžné lži jsem si již zvykl a vnímal je jen jako nepěkný dar matky přírody, za který vlastně nemůžete. Myslel jsem si, že už mě nedokážete nečestnostmi, které vaše goebelsovská fabrika chrlí jak na běžícím pásu, nijak překvapit; věřil jsem totiž, že ctíte alespoň ty nejnižší etické hranice, které nepřekročíte za žádnou cenu. Mýlil jsem se. Tentokrát jste to opravdu přehnal! Stoka vašich "duchovních" exkrementů je zjevně hlubší, než jsem si kdy dokázal představit. Na druhé straně vám musím složit poklonu: neznám nikoho, kdo by dokázal do tak málo řádek nahustit tak obrovské množství mateníků a lží. Kdybych je měl analyzovat všechny, popsal bych dvacet stran. Proto se zaměřím jen na poslední - nejmenší odstavec:

 • Vy, který táhnete za jeden provaz se starými strukturami, které mají na triku katastrofální hospodaření vámi zmiňovaného předsednictva (Dytrych - místopředseda pro hospodaření, Oslej ml. - šéf ÚRK, Zeman a jeho dlouholetý kolega  Žlebek (RR), Čejka - na sjezdu ve Zlenicích ujišťoval přítomné, že žádné resty z minulosti nemáme ...), vy, který všemožně bráníte, aby právě tyto resty z minulosti byly odhaleny, obviňujete mne, který před brněnským sjezdem vytáhl ze zbytků dokumentace (navíc padělané - viz pokladní kniha a další - právě těmito lidmi) naprosto jasné důkazy o mnohých zlodějinách a informoval o tom na sjezdu v Brně, z finanční a další manipulace? Kdyby na vašich tvrzeních bylo jen promile pravdy, proč bych pak podával trestní oznámení na neznámého pachatele ve věci hospodaření SZ? To by neudělal ani politický sebevrah! Kde zůstala vaše logika?
 • Vy, neslavně proslulý "obhájce" lidských práv, obviňujete kolegu Legáta z finančních machinací a vůbec vám nevadí, že v té době ve SZ nebyl! Jak poučná demonstrace vašeho skutečného vztahu k lidským právům, pravdě a demokracii! Kde zůstala a vaše mazanost, to je ta vaše nenávist opravdu tak slepá? Vždyť lepší nahrávku na žalobu jste mu už dát nemohl.
 • Vy, který kryjete Wünschův odstrašující fyzický útok na na těhotnou ženu (na otázku, co o tom soudíte, jste na RR místo čestné rovné odpovědi začal blekotat cosi o stanovách), se nestydíte soudit a odsuzovat činy i tak čisté duše, jako je paní Zabloudilová, ačkoliv jste v té době ve SZ vůbec nebyl! Kde jste nechal metr, že berete tak rozdílné míry?
 • Vy, který napadáte SZ a její vedení ze všech stran, šíříte lež, že od legitimního vedení odpadají další lidé, jelikož na RR nepřijeli F.Boldt a další, ačkoliv dobře víte, že nepřijeli především kvůli tomu, jak soustavně s několika pohunky likvidujete smysluplnost zasedání RR a degradujete její úroveň na to nejčernější, co lze v české politice nalézt (chování vaší party v H.Brodu a váš níže připojený mail jen potvrdily správnost jejich závěrů). Kam se poděly zbytky vaší cti a slušnosti?
 • Vy, který víte všechno nejlépe, odsuzujete Křístka za finanční manipulace, ačkoliv v inkriminované době byl jen řadovým členem - zapadlým vlastencem, o kterém skoro nikdo netušil, že vůbec existuje! Kde zůstala vaše vševědoucnost? 
 • Vy, který jste se nečestným způsobem a v rozporu se zákonem zmocnil databáze členské základny a soustavně zneužíváte ukradených dat v ní obsažených k útokům proti všem, kteří nezapadají do plánu vašich odporností, si osvojujete právo kádrovat kohokoliv ve straně způsobem, za který by se i STB musela stydět (poslední kapka - viz váš mail, kde lidi třídíte, nálepkujete, dáváte jim jména a diagnózy)! Kam se poděly střepiny nejobyčejnější lidské soudnosti?
  • Vy, který jste pro životní prostředí a pro SZ nehnul prstem, ba právě naopak, napadáte Beránka, Macha a další kolegy, kteří za sebou mají tak dlouhou řadu konkrétních a velice prospěšných činů (dokonce veřejně oceňovaných), že její konec nikdy ani nezahlédnete (nejspíš ani začátek, protože služba přírodě a lidem jsou pro vás pojmem bez obsahu). Kam se jen vypařilo fluidum úcty a uznání?
  • Vy, který se zaštiťujete členstvím v Radě pro rozhlasové a televizní vysílání - orgánu dozírajícím mj. na slušnost a nezávislost médií, zahlcujete členskou základnu tak neslušnými, prolhanými a dokonale sektářskými spamy, že desítky lidí si musely zablokovat vaše adresy, aby měly od vás pokoj. Pracujete-li takto i v radě, nedivím se, že současná TV produkce nabízí tolik krve, násilí a dalších zvrhlostí, popřípadě trapného tlachání či politického marasmu. Kam se poděla vaše pracovitost, proč s tím něco neuděláte, prospělo by to celému národu?
  • Vy, který hájíte Romy a jejich činy (mimochodem: nepřejte si vědět, co si o vás právě oni myslí - narozdíl od vás jsem s nimi rok žil, dokonce ty nejproblémovější z nich jsem učil a vychovával, takže mi sdělili to, co málokomu jinému), odmítáte nejmenší právo se hájit dokonce i předsedovi SZ, který již tři roky maximálně zodpovědně táhne vůz, na kterém se veze mimo jiné i vaše pozadí, a to přesto, že ho soustavně bičujete a házíte mu klády pod nohy. Kam zmizelo vámi tak ochotně deklarované "lidství"?
  • Vy, který vyskakujete jak čertík sotva někdo z těch, které napadáte, vysloví jen vaše jméno (viz poslední RR), se nestydíte jmenovat řadu slušných lidí, kteří vám nikdy neublížili, a napsat o nich celé členské základně, že: nikdy jsem se nesetkal se skupinou tak psychicky a morálně pokřivených lidí jako ve SZ! K tomuto vašemu "stesku" vám mohu poradit jediné: neklesejte na mysli, setkáte se s něčím nesrovnatelně horším. Vezměte si zdrcadlo a dlouze se do něj zadívejte! Uvidíte tvora, kterému žádná špína není cizí, u kterého budete jakékoliv zbytky slušnosti (o etické noblese nemluvě) marně hledat.

  Takhle bych mohl popsat ještě deset stran, ale vám to stejně oči neotevře. Tupou psychopatickou nenávist bohužel medicína léčit neumí, a tak vám ani psychiatra doporučit nemohu. Nepomůže vám nejspíš ani vaše spojenkyně psychiatrička Stehlíková, která na nás na poslední RR v záchvatu zuřivosti řvala, že je odporné ptát se, co si myslíme o Wünschově útoku na onu těhotnou ženu. Pročpak se ve vašem "zápisu" (viz níže) tato událost - nesrovnatelně dramatičtější než odchod Kropáčka - neobjevila? Kam se jen poděla novinářská objektivita?

   

  Petře Uhle!

  Žádat vás o omluvu asi nemá smysl - zjevně, Vaše Dokonalosti,  netušíte, co to slovo znamená - na rozdíl od gaunerů nejhoršího zrna, se kterými se setkávám u soudu, a kteří se velmi často svým obětem omluvit dokážou, dokonce i projevit lítost. I STB by vám takový charakter mohla závidět; nedivím se, že o vás projevovala zájem. Je vidět, že jste byl opravdu učenlivým žákem: co slovo - to lež, co slib - to podvod, co čin - to zločin (přinejmenším morální).

   

  Bez pozdravu

  Oldřich Lukáš

   

   

  ----- Original Message -----

  From: Petr Uhl

  Sent: Monday, June 27, 2005 9:24 AM

  Subject: Fw: [OP SZ] žádosti o mimořádný sjezd

   

  Zdravím,

  ten sedmý kraj bude Středočeský, jeho KK bude tuto sobotu v Kutné Hoře. Tam se žádní Beránkovci ani nevyskytují. Problém ale je, že Patočka a Beránek začínají kopat kolem sebe a 4:3 v  PSZ ten sjezd nesvolají, i když těch KO bude osm, které to budou požadovat. Jejich řady řídnou. Na RR nepřijeli Petr Coufal a Štěpánka Johnová (z "našich"), ale z lidí, kteří vystupují ve prospěch Patočky a Beránka nepřijeli paní Fialová (spolupracovnice Jana Korytáře v občanském sdružení), Frank Boldt, Jana Drápalová, Josef Sedláček, pánové Nováček a Stojar ze Zlínského kraje, a pozdě přijel Ivo Kropáček, který při zmínce o sjezdu vztekle vzal baťoh a odešel. Byli už ve výrazné menšině, proto ta Beránkova nervozita.

     Nejsou žádné dvě frakce, a strana není v krizi (je to jen krize vedení), a vnitrostranický boj zuří jen Patočkovi a Beránkovi v hlavě, případně ve slovníku Radky Hotovcové, která takto na RR vystoupila. Počet aktivních stoupenců novodemokratů v jednotlivých krajích odhaduji takto: JM 15, Pražský 10(přál bych Vám zažít manžele Lomovy nebo Matěje Stropnického ve svazácké akci), Olomoucký 5, Plzeňský 3, Vysočina 3 (Beránek s manželkou a Hoplíček na útěku), v Jihočeském, Pardubickém, Kralovéhradeckém, Libereckém, Karlovarském a Zlínském 2 až 3, a ve třech krajích - Ústí, StřČ, MS vlastně nikdo. Radku Hotovcovou do jejich skupinky nepočítám. Jejich novodemokratická padesátka je ale na ústupu, i když se snaží ji mobilizovat. RR pozvali jako hosty manžele Lomovy a jejich přítele nahnědlého Robina K. Hájka, Petra Pětu, který má u Pavla Pečínky také nějaký záznam, Tomáše Tožičku, pana Piglera ze Znojma, dále tam za ně vystupoval František Křístek. Chyběli jim ale už členové RR. Za největší zloduchy tam označovali Jana Wünsche, Martina Komárka a Petra Hrdinu, ten je ovšem řízen svým řídícím orgánem - Petrem Uhlem. Tatam je doba, kdy Dita Horová nás všechny mohla navrhovat k potrestání a ve své nekonečné dobrotě zabránila Andrei Herbrychové, aby návrh zněl na vyloučení a my byli pouze napomenuti za lži,. lži a lži, o Beránkovi, Patiočkovi, o ní a o Hoplíčkov.. Snad nikdy jsem se nesetkal se skupinou tak psychicky a morálně pokřivených lidí jako ve SZ. Už proto se nám nemůže nepodařit zbavit je funkcí a vlivu ve SZ.

  • S pozdravem Petr Uhl

  P.S. Pro Radku Hotovcovou: Patočka a Beránek se opírají o členy SZ, kteří mají přinejmenším morální odpovědnost za finanční a další manipulace ve straně před dubnem 2003 - Oldřicha Lukáše, Jaroslava Čiháka, Petra Briše, Josefa Sedláčka (všichni jsou členové RR) a další funkcionáře strany z této doby - Františka Křístka, Miroslavu Němečkovou, Věru Zabloudilovou, Aloise Macha, Zdeňka Legáta. Ti nyní patří do novodemokratické padesátky. Patočka a Beránek se nestyděli získávat Jaroslava Červenku z Zdic, který nemá rád Germány a Cikány, argumentem, že Uhl jim příliš nadržuje.    

     

        

  ----- Original Message -----

  Sent: Monday, June 27, 2005 12:44 AM

  Subject: RE: [OP SZ] žádosti o mimořádný sjezd

   

  Pane Uhle, brněnská KK bude s nejvyšší pravděpodobností (a myslím, že po zásluze, v souladu se Stanovami) brzy zrušena. Proto je třeba neusnout na vavřínech a protlačit svolání sjezdu ještě v jednom kraji. Pak už nebude cesty zpět. Které KK se mají ještě sejít a jaké je tam šance na svolání sjezdu?

  Díky a buďte zdráv, Svaťa Bartík

   

  -----Original Message-----
  From: otevreni-l-bounces@list.ecn.cz [mailto:otevreni-l-bounces@list.ecn.cz] On Behalf Of Petr Uhl
  Sent: Saturday, June 25, 2005 2:40 AM
  To: otevreni-l@ecn.cz
  Cc: marek.lukasek@worldonline.cz; Lukáš Oldřich; Briš Petr; Jan Korytář; pavel.brzobohaty@zeleni.cz; ivo.kropacek@zeleni.cz; envila@envila.cz; daniela.matejkova@zeleni.cz; cekosolar@centrum.cz; jiriblahuta@seznam.cz; boldt@tiscali.cz; jakub.patocka@ecn.cz; sjohnova2@seznam.cz; novacekub@seznam.cz; jana.drapalova@zeleni.cz; p100jar@yahoo.com; juglaus@seznam.cz; josefsedlacek@email.cz; antonin.zeleny@email.cz; jan.beranek@ecn.cz; pragamineral@vol.cz; Jana Ulbrychová; Panská Romana; sater@cmail.cz
  Subject: [OP SZ] žádosti o mimořádný sjezd

   

  Dobrý den,

      včera večer, v pátek 24. června přijala krajská konference karlovarské organizace usnesení (15:5:0), jímž pořaduje po PSZ, aby svolalo sjezd na září nebo říjen. Podle KK se na něm má zvolit zbývající členové RR a také nové PSZ (13:3:4). KK podporuje kandidaturu Martina Bursíka na předsedu SZ (13:1:6). Konference se zúčastnili Jan Beránek, Dana Kuchtová, Martin Bursík, předsedové sousedních KO Džamila Stehlíková a Miroslav Ryba, člen RR Oldřich Lukáš a dále Martina Nováková a Petr Uhl.    

      Již pět krajských organizací požaduje sjezd - ústecká (volby PSZ, Burdík), pardubická (volby PSZ, Bursík), jihomoravská (je snaha zrušit její výsledky), vysočinská, karlovarská (volby PSZ, Bursík); dnes k nim pravděpodobně přibude šestá, jihočeská, takže žádostí bude více než stanovami předepsané 2/5 KO. PSZ bude tedy muset sjezd svolat. Dne 2. července má KO ještě středočeská KO, pak další KO.

       Z pozoruhodných usnesení pátečního dne informuji o rozhodnutí ÚRK v Brně, že Daniela Matějková nemá mandát členky RR, neboť byla 12. 3. 2004 zvolena na pražské KK, jejíž výsledky byly zrušeny pro neregulérní svolání.

       S pozdravem Petr Uhl, člen ZO Praha 2

  Skutečnost, že všichni členové nemají automaticky přístup k adresáři členů ani základních organizací považujeme za skandální a sama o sobě je důvodem, aby v hlavní kanceláři nastaly okamžité personální změny.

  Za správnost Dita Horová, revizor MO Brno, 27. února 2003

  Každý můj text, zaslaný členům SZ, může být zpřístupněn (přeposlán) jakémukoli členovi a příznivci SZ, pokud v něm neuvádím výhradu, že tomu tak být nemá. Obdobně nakládám i já s texty, které mi jako členu SZ zaslal jiný člen SZ. Nepřeposílám však dále texty zjevně důvěrné povahy, texty obsahující citlivé osobní údaje (podle platné verze zákona o ochraně osobních údajů), texty označené jejich autorem jako důvěrné a konečně texty, jejichž obsah má být utajen v zájmu dosažení personálních změn ve vedení SZ. Petr Uhl 9. června 2005


  [Akt. známka: 3,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 218 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK BIS E-MAIL

  Ceska_pozice
  Nové elitní informační nezávislé internetové médium

  Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
  nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
  © 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,