phpRS
Dnešní datum: 03. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Zelení inženýra Petra Uhla

* Vážený pane Bursíku, bývalý ministře: Jak uchovat plzenskou KO ve SZ?

Vydáno dne 15. 07. 2005 (6289 přečtení)

Zatím co členská základna Plzeňského kraje je ze současné infiltrace zmatená a Rada Krajské organizace Plzeňského kraje uvažuje o návrhu všem členům Strany zelených v kraji ukončit členství v SZ, existují a jsou různí vypečení členové Strany zelených, co intrikují a intrikují, pečou a pečou: „Zelení ze Země a zelení z Marsu“ a spřádají nitky intrik dále. Vytahují i soukromé dopisy jichž nejsou adresátem. Inu někdo je politování hodný, jiný tak zvaný politolog. Článek je šířen mezi členy SZ a je zde: http://www.blisty.cz/2005/7/15/art24113.htmlVážený pane Bursíku,

jak už jste byl informován, uvažuje Rada Krajské organizace Plzeňského kraje o návrhu všem členům SZ v Plzeňském kraji ukončit členství ve Straně zelených. Právě probíhají konzultace s členskou základnou a podle výsledků jednání, které zatím nasvědčuje souhlasu s ukončením činnosti, bude i připravena krajská konference SZ.

Také důvody tohoto kroku znáte a ujišťujeme Vás, že mezi těmi nejdůležitějšími není ani tak podpora dosavadního předsedy, ale zcela zásadní nesouhlas s cestou, kterou volí platforma pana Uhla (a tedy i Vaše). Zatímco mají představitelé této platformy plná ústa otevřené demokracie, jejich praktická jednání a chování zásadně odporují pojmu DEMOKRACIE. Co jiného je vynucení podzimního mimořádného sjezdu jen proto, aby výsledky tohoto sjezdu byly v zápětí pošlapány a připravován sjezd nový. Pokud by výsledky sjezdu neodpovídaly Vašim představám, budete bezohledně a především s poškozováním a pomlouváním SZ na veřejnosti, v médiích i v Evropském parlamentu prosazovat sjezd další a další.. A to tak dlouho, dokud neuchvátíte moc a místa.

Co je demokratického na medializování pomluv a odmítání dohody, řešení problémů a jednání, manipulaci s jednáním a závěry ÚRK. O čestných a dobrých úmyslech už naši organizaci nepřesvědčíte. Nemůžeme být členy organizace, jejíž někteří členové chrání a obhajují člověka, který fyzicky ubližuje těhotné ženě, nemůžeme být členy organizace, která mafiánsky připravuje uchvácení výsledků sjezdu dělením organizací, s penězi nejasného původu a s čelným politikem strany, který je dle značné části veřejnosti financován firmou ČEZ a bude její zájmy zastupovat v parlamentu. Boj proti Beránkovi v konečném důsledku byl bojem proti dobrému jménu SZ a poškodil věc ochrany přírody, ekologie, zdraví i demokracie.

Nemůžeme být členy organizace, která zapomněla na své pravé poslání upozorňovat na poškozování přírody a bránit ji, ale věnuje se pomluvám, štěpení sil, zákulisním manipulacím s absolutním nedostatkem tolerance. Konečný důsledek, a to jste si ještě neuvědomili (i když ti, kteří SZ infiltrovali s úkolem stranu rozbít k tomuto procesu směřují zcela záměrně), že po rozštěpení nezíská ani vaše, ani odštěpená „platforma“ dostatečnou podporu voličů ke vstupu do parlamentu. Odštěpení, pokud by se nějaké konalo, by možná mohlo být i východiskem i pro naši krajskou organizaci. Ztratili bychom dosud ještě slušné logo, avšak neztratili bychom tvář. Vzhledem k medializování odchodu či založení nové platformy, by totiž bylo nutné zveřejnit i důvody, proč tato „platforma“ odchází. Už chápete, proč jsme Vás vyzývali k jednání, k řešení problémů ve Straně zelených?

Z pověření Rady KO SZ v Plzeňském kraji Alois Mach

# ------------ Puvodni zprava ------------

# Od: Alois Mach

# Predmet: Re: Jak uchovat plzenskou KO ve SZ

# Datum: 14.7.2005 22:54:10

# ----------------------------------------


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 62 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK BIS E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,