phpRS
Dnešní datum: 15. 06. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚerven  >>
PoÚtStČtPáSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* Petře Cibulko jsi prase a to prase mnohonásobné a nečisté.

Vydáno dne 29. 09. 2004 (18006 přečtení)

Vladimír Hučín, John Bok, Jiří Vaněk, Michal Drábík, Robin Hájek, Jan Šinágl, Milo Komínek a další reagují na účelové lži Petra Cibulky.

--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--

Proto je ted najednou - s 15-ti letym zpozdenim, na politicke scene "nas hrdina Hucin", proto najednou koncerty "S komunisty se nemluvi", organizovane Petrem Placakem, Petr Cibulka, www.cibulka.net (Vynatek z blabolu Cibulky)

===8<==============Original message text===============

V cause Hucin "neco" velice nehraje. Za nejdulezitejsi v soucasne etape causy Hucin nepovazuji clanek z Reflexu 37/2004, viz www.reflex.cz, ale skutecnost, ze na tento clanek Vladimir Hucin ani nikdo z jeho tymu oficialne nereagoval, prestoze Vladimir Hucin byl pred statisici ctenari obvinen, ze po okupaci Ceskoslovenska sovetskou armadou udaval komunistum lidi, kteri u sebe měli nelegale zbrane. To je v dobe cizi okupace vlastizrada! Ja bych v takovem pripade okamzite svolal tiskovou konferenci a nejenom na ni vsechna obvineni vyvratil, ale predevsim bych ihned podal trestni oznameni na autora clanku a civilne-pravnizalobu na vydavatele tydeniku Reflex oodskodneni na cti ve vysi nejmene 10 milionu korun. Nic z toho VladimirHucin a jeho tym neudelali!!!

===8<===========End of original message text===========

--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--

From: Vladimír Hučín

Ahoj Jirko.

Když ten novinář Tomáš Vlach mne opakovaně žádal o rozhovor tak jsem se s ním domluvil s tím, že se bude účastnit těch soudních líčení a podle toho bude reagovat. Ani na jedno toto soudní jednání se nedostavil. Ale k věci! Po svém odsouzení v r. 1971 kdy jsem byl souzen za napadení - narušení slavnostní schůze k 50 výročí KSČ (tento rozsudek je celý rehabilitován dle Zákona č.198/93 Sb)jsem měl již určité představy na založení protikomunistické - ozbrojené skupiny.Koncem léta r.1971 jsem se náhodou pohyboval se svým psem v poli a slyšel jsem střelbu. Prošel jsem opatrně kukuřičným lánem směrem ke zvukům výstřelů a uviděl jsem skupinu 8-10 členů Lidových milicí jak střílí na asi 200 let starou sochu sv. Šebestiána, která stála na osamoceném místě v poli asi 1 km vzdáleném od mého místa bydliště. Při této akci si nejaktivněji počínal jistý Ctirad Marák - náčelník Okr. štábu LM Přerov, Miroslav Marák - jeho syn, Ladislav Kotouček, jistý Vávra a další.Všichni tito milicionáři byli oděni v uniformách

LM. Milicionáři když viděli, že socha je po jejich zásazích ze samopalů a pistolí sice poškozená, ale stále stojící, tak na tuto sochu hodili ocelové lano a s pomocí automobilu "Gaz" tuto sochu strhli na zem a poté ji společně pomočili.

Já jsem měl v tu chvili takovou zlost, že jsem dokonce uvažoval o tom, že ze svého úkrytu se nějak zmocním samopalu, který tam byl odložen a prostě je postřílím. I na první pohled mi bylo dle jejich chování zřejmé, že tito milicionáři jsou v podnapilém stavu (popíjeli z lahve). Jak jsem již uvedl, měl jsem s sebou psa a tak jsem se raději nakonec ze svého úkrytu z kukuřičného pole vytratil - měl jsem i strach. Po několika dnech mne kontaktoval jistý policista Hynek Vykoukal, který se mne začal vyptávat zda jsem neměl při tom konfliktu za který jsem byl odsouzen nějaký nůž a nebo anténu. Já jsem z jeho jednání nabyl dojmu, že asi nemá v lásce StB (která nejprve tuto věc šetřila)a postěžoval jsem si mu o tom, co jsem viděl nedávno v poli v souvislosti s činností LM. Hynek Vykoukal očividně projevil o toto zájem a věc začal v rámci svých možností šetřit. (Vykoukal byl také nedávno předvolán k soudu ve věci mé obnovy řízení a o těchto zkušenostech s LM u soudu hovořil - škoda že tam ten Tomáš Vlach nebyl - byl na toto jednání pozván!)

Jak jsem po nějaké době zjistil, tak Vykoukal zabavil těmto milicionářům několik zbraní - pistolí a to konkrétně např. Miroslavu Marákovi (mám o tom záznam). Po nějaké době byl Vykoukal (člen KSČ) předvolán před vedení OV KSČ Přerov a tam byl řádně pokárán s tím, že zabavené zbraně musí okamžitě členům LM vrátit.Vykoukal se s tím nesmířil (je to můj názor)

a i když se musel členům LM omluvit a zbraně vrátit tak i v dalším případě se pokusil proti členům LM v rámci svých možností zasahovat. V té době byl také Vykoukal StB podezírán z toho, že mi předal nějakou pistoli a náboje. Dne 24.11.1974 večer byl Vykoukal na nějaké akci v obci Stará Ves (okr. Přerov)a při tom byl zastaven nějakým člověkem, který ho střelil do ramene. Vykoukal po nějaké chvíli na následky krvácení omdlel. Poté byl po ošetření ve vojenské nemocnici vyslýchán StB a VKR. Byl dokonce podezírán, že si to zranění způsobil sám. Já jsem byl StB dokonce vyslýchán zda jsem Vykoukala nepostřelil já a to proto, že nezasahoval proti LM dle mých představ. Vykoukal byl nucen od původního zaměstnání - operativní vyhledavatel VB odejít a po asi roce byl přijat ke Sboru ozbrojené ochrany železnic.

Po r. 1973 jsem se již s Vykoukalem nestýkal neboť ten měl strach o svou existenci. V průběhu mého vazebního vyšetřování v r. 1976-77 jsem se dozvěděl, že Vykoukal se podílel na zpravodajské hře proti mé osobě a do protokolů StB dokonce uvedl (mám tyto protokoly)že má záporný vztah ke KSČ a k soc. zřízení a že mne k těmto názorům vedou rodiče. Vykoukal se za tyto své výpovědi několikrát omluvil a to i před veřejností u předposledního soudu kde vysvětlil, že byl k tomuto jednání donucen StB a jaké má negativní zkušenosti s LM. Po 17.listopadu 1989 kdy jsem se stal předsedou Občanské komise se Vykoukal začal angažovat jako soukromý detektiv - majitel detektivní agentury "Diskrétnost". Vykoukal mne vyhledal a písemně mne požádal o možnost provádět detektivní činnost. Já jsem již o jeho činnosti něco věděl a jeho žádost jsem zamítl a to z toho důvodu, že v jeho agentuře měli pracovat nejméně dva příslušníci StB a velitel PS-VB. Vykoukal se těchto příslušníků StB zbavil a poté dostal od Občanské komise omezenou možnost k držení zbraní - asi 5 kusů pistolí. Vykoukal byl poté v rámci operativní činností kontaktován BIS. Po nějaké době byl Vykoukal BIS vyhodnocen jako

nedůvěryhodná osoba a to především poté, co bylo zjištěno, že se Vykoukal angažoval v aféře známé pod názvem: "Zemanův kufřík". Vykoukal byl v r.1999 na Slovensku zatčen za tr. čin vydírání a vazebně držen asi 5 dní. Dále byl Vykoukal téhož roku v ČR asi dva měsíce vazebně vyšetřován spolu s bývalým příslušníkem StB Josefem Kolínským za to, že vyvezli z ČR vojenské

automobily. Vykoukal byl v r.2000 podroben operaci mozku a tato operace na něm zanechala následky. Po mém zatčení např. Vykoukal do protokolu tvrdil, že školil příslušníky tajné služby včetně BIS. Toto ber Jirko jako velmi stručné a dílčí vyhodnocení informací, které šíří Reflex a poté účelově i Cibulka. Bude dobré, aby jsi mi sdělil jakékoliv pochybnosti nebo dotaz. Vše rád vysvětlím a na základě důkazů budu konfrontovat. Nyní se ale připravuji

na soud a tak tomu věnuji téměř veškerou pozornost. Bylo by jednoduché prohlásit, že Tomáš Vlach je prostě haizl, ale bude lepší když tento novinář bude konfrontován s důkazy. Vlach zřejmě účelově raději na žádný soud nepřišel a to proto, že by jinak nemohl psát takové cauzy jakou napsal na mne.

K osobě Petr Cibulka se nechci vyjadřovat - ať si každý na něj udělá svůj názor. On má tu výhodu, že mu v současnosti nehrozí žádný kriminál - a může si prohlašovat co chce. Já takovou výhodu nemám a nad tím by se měla veřejnost zamyslet jak je to možné. Je však pravdou, že mnoho vlivných pracovníků bezpečnostních složek, justice a státního zastupitelství by uvítalo nějaký konflik mezi mnou a Cibulkou s tím, že bych se tak "zaměstnal" a neměl čas na mnohem důležitější věci - ale to jen tak pro doplnění. V popisované cauze Hučín v Reflexu považuji za nejzávažnější to, že je tam veřejnosti rafinovaně podsouván názor, že mohu stát za dosud neobjasněnými výbuchy v Přerově. Pokud uznáš za vhodné, tak toto mé vyjádření - sdělení předej veřejnosti. Jinak Ti moc děkuji za podporu. Bez těchto Tvých podpůrných aktivit a veřejnoti bych asi dnes seděl na Pankráci nebo v jiném zařízení a mimo jiné bych přemýšlel, zda bude na oběd čočka nebo rizoto. V té cauze v Reflexu je celá řada nepravdivých a zavádějících informací, které by chtělo objasnit. Byl jsem na zítřek požádán redaktory LM (paní Kalenská) o obsáhlý - celostránkový rozhovor pro LN.

Zatím ahoj Vladimír.

From: John Bok

Na to se opravdu nedá reagovat jinak, než říci to, co kdysi prohlásil o Václavu Havlovi on sám:

Petře jsi prase a to prase mnohonásobné a nečisté. Zapoměl jsi, z jaké rodiny jsi ty sám? Zapoměl jsi, kdo nebo co, byl tvůj otec a že máš také registrovanou v seznamech StB matku? Byl jsi asi vždycky dobytek. Takže tě přeci jen komouši nakonec dostali. Děláš přesně to, a to bez toho, aby tě někdo řídil, co jim a jejich pohrobkům a nohsledúm plně vyhovuje. Jsi opravdu neuvěřitelný dobytek, můžeš li po té, co Láďu obvinili, zavřeli do vazby a do blázince, a kdy

z něch i soudně udělali podvodníka, tvrdit takové lži zhuvěřilosti a šířit patalogické nepravdy. V zemi, kde bys vládl ty, by bylo stejně nedýchatelně, jako za bolševické totality. Rozbil jsi Pravý blok a grossovským, čili komunistickým způsobem dehonestoval zakladatele a

původní lídry. Hučínovu kauzu jsi opakovaně, prostřednictvím svých halasných a rádoby radikálních humbuků, opakovaně využíval k zviditelnění sebe sama před volbami. Kolikrát jsi byl za Láďou ve vězení? Jsi zakomplexovaný závistiví hlupák, jehož jediným cílem je, se dostat do senátu a tloustnout a brát za to prachy. Kolika lidem, ty "jedinej spravedlivej" jsi za těch patnáct let po listopadu pomohl? Ani jednomu. Jenom sobě. Jdi už konečně do hajzlu, ty pseudoantikomunisto.

John Bok

--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--

From: Robin

To: Petr Cibulka

===8<==============Original message text===============

V cause Hucin "neco" velice nehraje. Za nejdulezitejsi v soucasne etape causy Hucin nepovazuji clanek z Reflexu 37/2004, viz www.reflex.cz, ale skutecnost, ze na tento clanek Vladimir Hucin ani nikdo z jeho tymu oficialne nereagoval, prestoze Vladimir Hucin byl pred statisici ctenari obvinen, ze po okupaci Ceskoslovenska sovetskou armadou udaval komunistum lidi, kteri u sebe měli nelegale zbrane. To je v dobe cizi okupace vlastizrada! Ja bych v takovem pripade okamzite svolal tiskovou konferenci a nejenom na ni vsechna obvineni vyvratil, ale predevsim bych ihned podal trestni oznameni na autora clanku a civilne-pravnizalobu na vydavatele tydeniku Reflex oodskodneni na cti ve vysi nejmene 10 milionu korun. Nic z toho VladimirHucin a jeho tym neudelali!!!

===8<===========End of original message text===========

Hlavne kdyz ty jsi mnoho let zatloukal okolnosti kolem sve vlastní matky a kdyz se to provalilo, tak jsi mi to nevysvetlil a nevyvratil a neobjasnil a nikomu! Kolem tebe toho "neco nehraje" tolik, ze vydas za celou republiku zdejsich zmrdu a sracu, ty sraci jeden!

-----

S pozdravem,

Robin Hájek

--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--

Tak mi poslouchej ty sraci Cibulkojc. Kdyz jsem te zadal aby jsi odstoupil jako predseda Pravyho Bloku a nediskreditoval tuto politickou stranu, ktere jsme verili, tak jsi udelal vse proto, aby jsi ji znicil, coz se ti take povedlo. U tebe byl kazdy hajzl, srac, konfident StB, jakmile ti rikal pravdu do oci. Proc a za co? Za to, ze jsi sam byl nasazenej a placenej v kriminalech? A ve finale z databaze Davida Eledera jsi vymazal svou matku, kterou jsi 12 let kryl, jakozto agentku I.správy StB. Takze jdi do hajzlu, neotirej se o Hucinuv tym, ktery bojuje za jeho svobodu. Narozdil od nich ty pravici likvidujes. Petre, vzdyt Franta Pitoru by mohl vypravet, ale sere ti do krku, protoze vi, co jsi za krivaka. Ten, zaplatpanbuh, doposud zije. Takze se starej o svuj Pravy Blok, ktery jsi cely rozlozil a infiltroval konfidenty. Nebyt tebe, tak dnes by Pravy Blok mozna byl v parlamentu, ale za to, ze se nachazi tam, kde je, muzou dekovat tve osobe.

S panembohem

Michal Drabik

P.S.: Prikladam ti lustracni osvedceni tve matinky, abych ti osvezil pamet (na konci clanku). Taktez ti zapomnel i na Hroni Slavkov? Ja, narozdil od tebe, ne.

--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--

----- Original Message -----

From: Jan Šinágl

Zdravim Milo,

klid, to nas nemuze a nesmi "rozhazet". Kdo vi a je soudny se jen usmeje. Ty ostatni presvedcime v pristich dnech. Pan Cibulka bude mit z ostudy kabat. Mym clankem do Reflexu jsem reagoval dostatecne. Neverejny soud se blizi a ohrozeni zkouseji vse. I toto muze byt soucast jejich strategie. Vubec si nelamu hlavu s tim, proc to pan Cibulka dela, proc se tak chova a jaky ma charakter. To, ze Vladimira, nebo mne predem nekontaktoval vypovida za vse. Je mi ho lito. Ted jsme na tahu my! Brzy se ozvu!

srdecne

Jan

--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--

----- Original Message -----

From: Milo Komínek

Zdravím! Zprávu od P. Cibulky jsem včera přeposlal Jirkovi Vaňkovi do Australie. Nejsem schopen pochopit co ten C. tím vším sleduje. Když Vladimíra zatkli ve věci třaskavin, svolál jsem okamžitě do F-M schůzi Občanských komisí, novinářů a spoluvězňů. Byla tam přítomna Vladimírova matka, manželka, dcera a členové KPV a KANU z Přerova. Hned za tři dny nato jsem udělal demonstraci v Praze na náměstí u sochy sv. Václava. Tam se na mne přilepil P. C. a začal praktikovat akce ve prospěch Pravého bloku a "náhlou" náklonnosti k Vladimírovi chtěl sklízet to co nezasel.

Proto mi to stále nejde na rozum a jsem z toho na mrtvici. P. Cibulku jsem poznal osobně v únoru 1990 (druhý den po mém příletu do ČSR ) v hotelu Sigma v Olomouci, kde jsem moderoval setkání pravicových stran z celé tehdejší ČSR. Byli tam politici od Aše až po Humené na Slovensku. Tuto akci organizovalo a financovalo moje vydavatelství SVĚDOMÍ, prostřednictvím mého zástupce Josefa Koudelky z Olomouce. Tam jsem poznal i M. Sládka a další politiky, kteří pak dělali politická "salta mortale".

Prosím, dělejte něco, ať je to cokoliv, jen to nenechte spát !

Zdraví MILO

--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--

From: Vanek

To: Milo Komínek

Cibulka se nezblaznil, jen plni zadany ukol ktery mu dal jeho ridici agent pracovnik min. vnitra Mila Jebava.

Mej se moc dobre

Jirka

--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--

From: Milo Komínek

To: Jiří Vaněk

Subject: Fw: V cause Hucin "neco" velice nehraje...

Jirko, přeposílám Ti pro informaci. Nezbláznil se náhodou Cibulka ? Co to do něj vjelo. Pro koho pracuje?

Zdraví Milo

--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--
[Akt. známka: 3,50 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 389 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAIL, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,