Politický vězeň Ing. Jiří Fiala je stále bez právního důvodu vězněn

Autor: BazMyslik <bazmyslik@napismi.cz>, TĂ©ma: Politické páky, Zdroj: PUP BIS ČTK, Vydáno dne: 11. 05. 2010

V řízení u Okresního soudu v Kutné Hoře vyšly najevo další závažné skutečnosti o současné justici...

Politický vězeň Ing. Jiří Fiala je stále bez právního důvodu vězněn a v řízení u Okresního soudu v Kutné Hoře vyšly najevo další závažné skutečnosti o současné justici:

Obžalobu (resp. návrh na potrestání) totiž zpackala zjevně podjatá státní zástupkyně Pinkasová z Nymburka, která již v roce 2008 pana inženýra Fialu napadla fyzicky na veřejnosti, bušila do něj pěstmi a vulgárně ho při tom urážela. V tom nedávném kladenském procesu proti panu Fialovi svědčila a vystupovala jako údajná poškozená. Ale to jí absolutně nebrání prohlašovat, že je bez vztahu k osobě pana Fialy a neustále ho z něčeho vinit a vláčet jej po soudech. Tyto okolnosti ihned jako první také dnes správně namítl Mgr. Kutěj. Pak připomněl bezdůvodnou protiprávní vazbu pana Fialy i to, jak tato vazba slouží vlastně k jeho týrání a ponižování:                                                                                                                                                                  

Panu Fialovi jsou rozhazovány a ztrácí se mu věci, včetně těch nutných k obhajobě, týden mu nebylo umožněno se vykoupat, byl dán na celu se syfilitikem a poslední týden ho vozili z jedné věznice do druhé – Ruzyně, Jiřice, Valdice a nakonec Hradec Králové s tím, že v nejbližší době se ho chystají znovu eskortovat.“

www.k213.cz