Várování před pracovníkem BIS Františkem Stárkem !

Autor: Vladimír Hučín <hucin@free.cz>, TĂ©ma: Informace od Vladimíra Hučína, Zdroj: PUP BIS ČTK, Vydáno dne: 03. 09. 2008

Bývalý nechvalně známý pracovník BIS F. Stárek se pokouší ovlivňovat vedení KPV Přerov proti V. Hučínovi, proti bývalému řediteli BIS Ing. Petru Částečkovi a proti JUDr. Stanislavu Devátému a to i poté, co mu musí být známy výroky osvobozujících rozsudků.

Várování před pracovníkem BIS Františkem Stárkem !

Ve středu dne 27.8.2008 byl na Příbramsku v rámci společenské akce bývalých politických vězňů kontaktován předseda KPV Přerov František Přeslička někdejším pracovníke BIS plk. Františkem Stárkem (přezdívka "ČUŇAS"), který projevoval intenzivní zájem o mou osobu.

F. Stárek se snažil přesvědčit F. Přesličku, že jsem se v BIS dopouštěl nezákonného jednání a že bývalý ředitel BIS Olomouc Ing. Petr Částečka tyto nezákonnosti podporoval. F. Stárek se také negativně vyjadřoval na adresu bývalého ředitele BIS Stanislava Devátého. F. Přeslička od počátku k F. Stárkovi zaujal nedůvěřivý postoj, který byl navíc umocněn celkově odpudivým vzezřením F. Stárka. F. Stárek se snažil u F. Přesličky získat důvěru, naléhal, aby se F. Přeslička napil vína a i jinak se podbízel, nabádal F. Přesličku, aby šel ven z místnosti a tak pod.

F. Přeslička si všiml, že je s F. Stárkem focen nějakými osobami a to i přesto, že si to nepřál. O setkání s F. Stárkem informoval F. Přeslička dne 2.9.2008 na výborové schůzi KPV v Přerově. K osobě F. Stárka upozorňuji, že je o něm pojednáno v knize "Vladimír Hučín - není to o mně, ale o nás" např. na str. 228 a 258.

Z aktivity F. Stárka je zřejmé, že se tento nechvalně známý pracovník BIS pokouší ovlivňovat vedení KPV Přerov proti mé osobě, proti bývalému řediteli BIS Ing. Petru Částečkovi a proti JUDr. Stanislavu Devátému a to i poté, co mu musí být známy výroky osvobozujících rozsudků a další skutečnosti s tím související.

Vladimír Hučín, Datum: 02.09.2008