Sametová demokracie po roce 2000 trochu jinak ...

Autor: BazMyslik <bazmyslik@napismi.cz>, TĂ©ma: Aktuální hlavní informace, Zdroj: PUP BIS ČTK, Vydáno dne: 16. 11. 2007

17. listopadu 2007 od 16:00 hod. v dolní části Václavského náměstí zve pod záštitou Konfederace polirických věznů (pobočka č. 51) "Ziggy" Horvát společně s Vladimírem Hučínem, senátorem Jaromírem Štětinou, Ondřejem Vetchým, Zdenkou Mašínovou, senátorem Martinem Mejstříkem, JUDr. Zdeňkem Altnerem, Tanjou, Pepou Nosem a s dalšími všechny občany na veřejné protestní shromáždění. Současně proběhne i křest nového  alba !

"Ziggy" Horvát (1969), textař, písničkář a občanský aktivista vystupujeotevřeně proti všemu, co poškozuje lidská práva a demokracii, organizuje veřejná shromáždění, petice a protestní akce. Dlouhodobě otevřeně upozorňuje na systematické prorůstání organizovaného zločinu do státní správy a na mafiánské praktiky současných politiků a státních zaměstnanců při odstraňování nepohodlných osob, kdy ochrana veřejné demokracie a lidských práv v Česku se již zcela vymkla jakékoliv občanské kontrole. BiS, Národní bezpečnostní úřad, Policie, Státní zastupitelství i Justice je v drtivé míře prorostlá komunistickými exponenty minulého režimu a společně s nastrčenými politickými figurkami sleduje jen mocensko.ekonomické zájmy malé skupiny "mocných", kdy porušování lidských práv je tak viditelné, že i nedávno v červenci letošního roku byla Výborem pro lidská práva v OSN v Ženevě ČR opakovaně kritizována.

Video a písnička - Sametová demokracie trochu jinak ... záběry pocházejí z této země a z tohoto tisíciletí !!!  "INFEKCE DOBY"