Mám s těmito komunistickými exponenty nějaké zkušenosti.

Autor: Vladimír Hučín <hucin@free.cz>, TĂ©ma: Informace od Vladimíra Hučína, Zdroj: PUP BIS ČTK, Vydáno dne: 09. 10. 2007

Ján Murček lhal jako když tiskne. Vondruška si chodil do věznice kdy chtěl a měl to jako koníčka.

Mám s těmito komunistickými exponenty nějaké zkušenosti.

Tak např. plk. JUDr. Ján Murček lhal jako když tiskne a tvrdil, že ten spis je falzum, že on nebyl v nomenklatuře, že žádné posudky na odpůrce KSČ nezpracovával a tak pod. Sice to trvalo roky, ale nakonec u soudu byl usvědčen. /Žaloba podaná Živanem Loukotou - pozn./ Ovšem ta energie a ten čas co se do toho musel dát je neadekvátní výsledek. Nakonec je opět vedoucí katedry na Střední policejní škole v Holešově !!!

No a Vondruška? Tak např. mne v den kdy mi sdělili, že zemřel můj táta jednou ranou na solar srazil k zemi na trestním oddělení OVKT (Oddělení výchovy kázně a trestu) A proč to udělal? No já po seznámení s tím, že zemřel táta jsem jim řekl, že mne nikdy nezlomí a že nenávidím ten jejich komunistický systém. To bylo v únoru r. 1986, tedy 3 měsíce před výstupem. Potom jsem dostal z iniciativy Vondrušky tak zvaný ochranný dohled na 2 roky.

Ale těch akcí s Vondruškou bylo víc. Bohužel on bydlel a bydlí asi 50 m od bývalé věznice a tam se chodil vybít. Jednou např. krátce po půl noci v r. 1985 v prosinci, krátce před koncem roku spolu s dalšími vtrhl na oddíl "G". Já šel zrovna z WC. Podal jsem přítomnému uniformovanému bachaři předpisové hlášení a při tom jsem si všiml, že jsou ostatní (v civilním oděvu) ožralí. Začali na mne řvát a klepali popel na zem, odhazovali špačky a potom mne to nechali uklidit s tím, že tam mám bordel. Při tom na mne řvali jaký jsem zločinec, že mi to tady ještě ukáží a tak podobně. Já jsem proti jejich chování neprotestoval, neboť už jsem měl do výstupu necelý půl rok. Věděl jsem, že čekají na nějakou příležitost jak mne opět dostat na OVKT a tam mne zmastit.

Tedy Vondruška si chodil do věznice kdy chtěl a měl to jako koníčka. Já na OVKT jsem strávil víc jak jednu třetinu trestu a možná i polovinu. Někdy jsem dostal za jeden den i 4 kázeňské tresty. Většinou jsem nevěděl ani za co. Vím, že dokazovat vinu Vondruškovi bude těžké, ale uvidíme.

Vladimír Hučín, 06. 10. 2007