phpRS
Dnešní datum: 15. 06. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚerven  >>
PoÚtStČtPáSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Informace od Vladimíra Hučína

* KDU-ČSL si vykopala politický hrob ...

Vydáno dne 31. 05. 2009 (9147 přečtení)

Zdravý, nepomatený a nezdegeneravaný selský rozum po 20ti letech ví, že v politice je JUDr. Cyril Svoboda již dokonale prověřená politická mrtvola. Za toto předlouhé období se účastnil v mnoha funkcích jako dokonalá součast všech těch nechutných politických pletich a nešvarů a je zárukou, že on s KDU-ČSL nejen že nic nového přinést nemůže, ale že KDU-ČSL s největší pravděpodobností půjde obdobně jako ODA, DEU a SZ do hrobu dějin :-( Členové KDU-ČSL a jejich voliči, je mi vás líto, ale sami jste si zvolili ...

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 2000 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Politické páky

* Vajíčkový názor

Vydáno dne 28. 05. 2009 (8575 přečtení)

Volte kohokoliv, jen ne ODS, ČSSD, KDU-ČSL a KSČM !!!

Volte neparlamentní strany !!! Během jedné noci se z velkých parlamentních stran stanou marginální skupinky a do 200 členného parlamentu se dostane třeba 15 malých stran a poté nepůjde v parlamentním rozhodování o dohody stranických sekretariátů, ale současní političtí prostituti se budou konečně muset naučit to, že politika je o diskuzi a ne handrkování o moc a o koryta. Tento postup je jediným možným rozhodnutím pro nastávající generaci.


Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 4338 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Politické páky

* Nejsem politik ani bolševik, tvrdí Fišer.

Vydáno dne 15. 05. 2009 (9088 přečtení)

Nový premiér Fišer pro METRO říká:

Nejsem politik ani bolševik.

Za bolševika se rozhodně nepovažuji a to ani tehdy, ani po dvaceti letech.

Milenka? Rodina je nejcennější hodnota. Ve všem není nutno jít s moudou.

Všechny projevy extrémismu, rasismu a xenofobie jsou mi odporné.

Je smutné, že ani po dvaceti letech nemáme kandidáta na jakoukoliv funkci, který by nebyl v KSČ a zvláště v případě nového premiéra, jež tvrdí co výše. Fischer hovoří o tom, že byl v KSČ jako kdyby říkal, že v roce 1990 měl rýmu a teď ji už nemá, protože se pořádně oblíká. Co tedy vlastně byl a je? Člověk, jež nevěřil komunistické ideologii ani za mák, protože nebyl a není politik, protože nebyl a není bolševik? Patří tedy k podobným, kteří brali KSČ a členství v ní jako výtah k výhodám a k prachům, přes lhostejné a ohebné technokraty, podílející se na degradaci všemožných institucí, přes vyložené gaunery a brutální zločince, přes různé horlivé aparátčíky a stranické ideology až po dinosaury, kteří mají doma dodnes oltáříčky s Gottwaldem?


Členství v KSČ bylo bez pochyby po 1968 a zvláště po následné normalizaci od 1969 selháním charakteru. O tom není možná diskuse. Je ještě pochopitelné členství po roce 1948 a tak do 1975. Toto členství v KSČ lze chápat jako byť naivní, ale i jakože této ideologii mohl kde kdo podlehnout a věřit jí. Po 1968 a zvláště po 1975 již toto pravda nemůže být ani omylem a kdo po této době vstupoval do KSČ musel být již jen morálně upadlý zvrhlík - zlatokop, prospěchář a člověk kam vítr, tam plášť.

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 3099 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Politické páky

* Občané neblbněte a běžte k volbám !!!

Vydáno dne 26. 04. 2009 (9013 přečtení)

Občané přestaňte se konečně chovat jako stádo nesvéprávných ovcí, neblbněte a využijte konečně co nabízí svoboda a demokracie, vezměte konečně po 20ti letech do rukou svůj osud, změňte jej k lepšímu, běžte k volbám, přistřihněte těm zmrdům z politiky konečně křidélka !!!

Nikdo jiný a žádným jiným způsobem změna nenastane, pokud nepošlete stávající garnituru do propadliště dějin!


Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 2619 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Informace od Vladimíra Hučína

* Pan odstupující premiér Mirek Tolánek se snad vzbudil !?

Vydáno dne 21. 04. 2009 (7776 přečtení)

Je nutno si uvědomit, že BIS požírá miliardové rozpočty z našich kapes a že tato instituce není pod řádnou kontrolou, což ostatně jsem již v minulosti opakově prokázal. Úsměvná skupina tučně placených poslanců, kteří nic nekontrolují a ani kontrolovat nechtějí, s názvem "Stálá parlamentní komise pro kontrolu BIS" je tohoto tristího stavu důkazem.

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 2069 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Politické páky

* Jan Fischer: „NEDÁM SI DIKTOVAT“

Vydáno dne 11. 04. 2009 (15637 přečtení)

Jan Fischer: „NEDÁM SI DIKTOVAT“. To asi myslel jako v roce 1980, kdy vstupoval do KSČ a kdy mu to také nikdo nenadiktoval a kdy po 1968/1969 nastala brutální "komunistická normalizace" a kdy každé malé dítě již vědělo, co jsou komunisti zač a čeho jsou schopni ?! Neskutečné, jakých bezcharakterností je česká země neustále schopna produkovat a bez odporu snášet. Je zemí bezcharakternosti, bezpáteřnosti, lidí schopných za kus žvance prodat kdykoliv a cokoliv i poslední kousek morálky, cti, čestnosti a charakternosti.“

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 2363 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Politické páky

* Po 20ti letech 9ti letý člen KSČ premiérem ...

Vydáno dne 10. 04. 2009 (8920 přečtení)

Nově jmenovaný premiér Jan Fischer je podle téměř poloviny Čechů správnou volbou, prý ukázal průzkum agentury Factum Invenio. Buď tato lže na objednávku, nebo se Češi již definitivně pomátli. Osobně si myslím, že pravdou bude z 50% z obou variant.

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 2327 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Informace od Vladimíra Hučína

* BIS si brousí zuby na data operátorů

Vydáno dne 15. 03. 2009 (8153 přečtení)

Já osobně tuto informaci považuji za alarmující, neboť jako bývalý politický vězeň a důstojník BIS jsem byl se svými přáteli předmětem intenzivního sledování a to Odborem vnitřní bezpečnosti BIS, Inspekcí BIS a dalšími bezpečnostními složkami, včetně ÚOOZ. (PČR).

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 2584 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Informace od Vladimíra Hučína

* Nezrušení Dělnické strany Nejvyšším správním soudem ČR

Vydáno dne 07. 03. 2009 (8640 přečtení)

Mám za to, že premiér Mirek Topolánek by se měl urychleně zamyslet nad draze placenou a nefunkční BIS a zvážit, zda tato již dávno vládě nepřerostla přes hlavu. Jinak se můžeme nadít dalšího soudního fiaska této vlády v případě mnohem závažnějšího a kvalifikovanějšího podnětu Senátu PČR vůči nezákonné a protiústavní činnosti KSČM.

Nebo si Nejvyšší správní soud ČR mazaně předem připravil půdu pro rozhodování o zrušení KSČM, aby ji též zrušit nemusel??? (Pozn. redakce).


Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 1554 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Jaké kafe nám uvařili?

* Fatální selhání soudů a soudců ČR.

Vydáno dne 16. 01. 2009 (8455 přečtení)

Soudní instituce Česka po celou dobu od roku 1989, tedy déle jak 20 let ukazuje a dokazuje, že pojem "právní stát, spravedlnost, nezávislost a morálka", že jsou pro tuto instituci naprosto pojmem neznámým, ba nežádoucím. Nelze jejich práci hodnotit jinak. Naprosto nepřijatelné délky trvání soudních projednávání nelze ani nazvat průtahy, nenalézám vhodný výraz. Rozpory, nezákonnost, lehkomyslnost a nesmyslnost v mnoha kauzách je až do nebe volající a mnohdy se nad rozsudkem zastavuje zdravý rozum ...

Nebudu posuzovat vinu Kulínského, nemám patřičné vzdělání a nejsem ale v Česku s tímto bohužel sám, jen na rozdíl od jiných za svoji neschopnost nejsem královsky placen z daní občanů Česka.

Pokud nezávislost soudců v Česku má znamenat, že mohou chybovat a to tak propastně, že jeden soud Kulínského odsoudí na "3 roky s podmínkou" a ani ne za rok jiný soud jej v téže kauze "odsoudí na 5,5 roku bez podmínky", pak práce soudců a soudů v Česku  je ukázkou naprosté anarchie v soudnictví, neúctou k právu, morálce a spravedlnosti..

Taková práce soudních institucí v Česku nenaplňuje ani omylem své základní poslání být spravedlivým výkonem práva pro společnost, ale spíš ukazuje jak právo je uzavřeno v mafiánském kruhu soudního systému Česka. Ukazuje, jak fatální chybou byla kontinuita zákonů z doby totality do tak zvané demokracie po roce 1989 a jak fatální chybou bylo a je to, že drtivá většina soudců se rekrutuje z řad soudců poplatných před rokem 1989 Komunistické straně, jejíchž členy také většinou byli a jejíchž komunistické školy vystudovali. Chucpe!

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 1699 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Press

* 7. ledna 2009 v 15.00 hod. Vl. Hučín u soudu.

Vydáno dne 05. 01. 2009 (9024 přečtení)

Dne 7. ledna 2009 v 15.00 hod. se u Obvodního soudu pro Prahu 2 (Vinohrady), Francouzská 19, (přízemí) koná pokračování projednávání žaloby na Ministerstvo spravedlnosti ČR ve věci nezákonného zatčení a věznění bývalého politického vězně, kapitána BIS Vladimíra Hučína, který se stal z iniciativy vlády ČSSD předmětem zpravodajského zájmu ÚOOZ, BIS a dalších složek PČR.

Vladimír Hučín byl dne 7.března 2001 zatčen speciálním policejním týmem. Veškeré sdělovací prostředky informovaly o účasti Vladimíra Hučína na provádění bombových útoků v Přerově a okolí.

Této účelově řízené a dlouhodobě připravované dehonestace Vladimíra Hučína se účastnila i celá řada politiků a to nejen z levicového spektra. Po ročním vazebním vyšetřování v nejpřísnějších podmínkách koluzní vazby a po několika letech neveřejných soudních procesů, byl Vladimír Hučín zproštěn veškerých obvinění. Vladimír Hučín za nezákonné věznění a útrapy s tímto spojené, požaduje odškodnění.

V průběhu líčení je nařízen výslech Vladimíra Hučína, který se má týkat jeho nestandardního zatčení, vazebního vyšetřování a dalších okolností. O nezákonném vazebním vyšetřování Vladimíra Hučína se již svým nálezem vyjádřil i Ústavní soud. Kauza Vladimíra Hučína jednoznačně prokazuje, že politické zájmy ČSSD jsou schopny zneužít tajné služby a PČR k provádění nezákonností.


Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 1750 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Press

* P.F. 2009

Vydáno dne 25. 12. 2008 (9802 přečtení)

novorocenka

Celý článek... | Autor: administrator | Počet komentářů: 1953 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Politické páky

* Politika nemusí být jen špína

Vydáno dne 20. 10. 2008 (8201 přečtení)

Letošní volby jste vážení občané opravdu totálně podělali, snad nejvíc za posledních 18 let :-( !

Vyměnit tak radikálně Modroptáky za 100% Socdemáků, kdy obě tyto Koryta-Nostra strany vám 18 let předvádějí na co každý z vás dnes a denně nadává, svědčí o tom, jak jste hloupí a jak snadno vám vymývali a vymývají mozky :-( Stejné vířivkové metody, stejné korytaření, stejná manipulace v zákulisí, stejný přístup k politice, to vše 18 let vidíte a stále se chováte jak tupé slepé ovce :-( Tento stav alespoň trochu či postupně zlepšit lze, budete-li konečně myslet a konat!

Nevolte zásadně ODS ani ČSSD, volte kohokoliv jiného! Jinak jim kohoutek nesrazíte ...

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 775 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Press

* Hasta la vista ODS :-)

Vydáno dne 18. 10. 2008 (9721 přečtení)

20081018-volby
Arogance, zpupnost a lhaní se nevyplácí ... Kdo lže, ten krade, kdo krade, ten zabíjí a ten kdo zabíjí má viset ... Neřádi mají končit ZDE
Bohužel Socdemáci nejsou o nic lepší než Modroptáci :-( Boží mlýny je ale stejně jednou oba semelou ...

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 2783 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Politické páky

* Povinné členství v komorách v Česku.

Vydáno dne 14. 10. 2008 (7975 přečtení)

"Podle soudce je profesní komora jiným typem sdružování než například klub turistů. Nejde o sdružení zájmového typu, ale v podstatě o veřejnoprávní korporaci, která má dohled na kvalitu v tomto případě lékařské péče," shrnul zdůvodnění nálezu ústavního soudu jeho mluvčí Michal Sojka.

Ústavní soud nedokáže říci, zda Lékařská komora je věřejnoprávní, či není. Prý v "v podstatě je", ale tak je nebo není? Dohled a povinnost státu je v našem případě "delegována" na soukromé sdružení, které ale není pod pravomocí státu! Chucpe ...

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 468 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Informace od Vladimíra Hučína

* Várování před pracovníkem BIS Františkem Stárkem !

Vydáno dne 03. 09. 2008 (9362 přečtení)

Bývalý nechvalně známý pracovník BIS F. Stárek se pokouší ovlivňovat vedení KPV Přerov proti V. Hučínovi, proti bývalému řediteli BIS Ing. Petru Částečkovi a proti JUDr. Stanislavu Devátému a to i poté, co mu musí být známy výroky osvobozujících rozsudků.

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 282 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* Výzva všem dosud poctivým poslancům, senátorům a ministrům

Vydáno dne 21. 07. 2008 (17044 přečtení)

Výjimečná situace žádá výjimečné činy a výjimečné lidi. Za výjimečných situací neplatí žádné promlčecí lhůty, žádná mlžení, imunity a další nástroje podvodníků a zločinců.

Celý článek... | Autor: Jiří Vaněk | Počet komentářů: 458 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

Vydáno dne 13. 07. 2008 (7875 přečtení)

Přišel čas, kdy je nutné bojovat o vlastní duši doslova. Nenechat se strhnout do víru lží, bezuzdného chování a řevu na stadionech či po hospodách, nebo klábosení na politických schůzích. Přišel čas, kdy je nutno pečlivě vážit koho si pustíme k tělu, jaká slova, jaké myšlenky. Raději jeden přítel, ale opravdový, raději být sám, než sloužit neukotvenému, vysávajícímu partneru a citově se trápit, je můj názor.

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 661 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Press

* Poslanec Langer kritizoval a již jako ministr ale nenaplnil svoje tvrzení o nutnosti vyšetření zákroku.

Vydáno dne 09. 07. 2008 (9095 přečtení)

Do dnešního dne nebyl nikdo ze zasahujících policistů potrestán. Řídící důstojníci byli vesměs v následujících třech letech povýšeni nebo odměněni. Ve středu 9. červnece 2008 od 13.00 hod by měl pražský Městský soud Spálná ulice, Praha 1, přízemí místnost č. 9a vynést rozsudek v kauze napadení účastníku Czechteku.

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 377 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* Věřím ministře Schwarzenbergu, že se zachováte jako šlechtic!

Vydáno dne 07. 07. 2008 (7579 přečtení)

Vzhledem k tomu, že periodicky požadujete od senátora Jiřího Čunka nějaká vysvětlení, je zde na místě, abyste i Vy podal vysvětlení. Zveřejněním Vaší strategie pomůžete tisícům okradených občanů Česka.

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 84 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* Stav země není prioritou našich vlád.

Vydáno dne 02. 07. 2008 (8057 přečtení)

Stav České země není a po 1948 nikdy nebyl prioritou našich českých vlád ...

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 636 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* Vazeni cesti vladni cinitele ...

Vydáno dne 08. 06. 2008 (7436 přečtení)

Jan Krondl, Brooklyn, NY, nekdejsi vydavatel (od kvetna 2002 pozastavenych) Ceskoslovenskych novin.

Po dlouhem premysleni jsem pochopil, proc ceska vlada jednala tak, jak jednala. Jde zrejme o to, ze po revoluci doma jste si zvykli byt vzdycky par kroku napred pred obcany, vzdycky jim nejakym vladnim cinem "otevirat prostor". Jenze v Americe je role Vlady chapana presne obracene: Vlada je chapana jenom jako pomocna, nouzova instituce, ktera jenom pomaha udrzovat Spolecnost ve stavu, ve kterem je uz od Prirody.


Celý článek... | Autor: Jan Krondl | Počet komentářů: 485 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* ČEŠI NEJSOU STÁT, ALE NÁROD "díl 1 / 3"

Vydáno dne 08. 06. 2008 (7354 přečtení)

Jan Krondl, Brooklyn, NY, nekdejsi vydavatel (od kvetna 2002 pozastavenych) Ceskoslovenskych novin

Celý článek... | Autor: Jan Krondl | Počet komentářů: 385 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* ČEŠI NEJSOU STÁT, ALE NÁROD "díl 1 / 2"

Vydáno dne 08. 06. 2008 (7418 přečtení)

Jan Krondl, Brooklyn, NY, nekdejsi vydavatel (od kvetna 2002 pozastavenych) Ceskoslovenskych novin

Celý článek... | Autor: Jan Krondl | Počet komentářů: 346 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* ČEŠI NEJSOU STÁT, ALE NÁROD "díl 1 / 1"

Vydáno dne 08. 06. 2008 (7396 přečtení)

Jan Krondl, Brooklyn, NY, nekdejsi vydavatel (od kvetna 2002 pozastavenych) Ceskoslovenskych novin

Celý článek... | Autor: Jan Krondl | Počet komentářů: 537 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* Konopné hříchy a zločiny Tety Bushky

Vydáno dne 08. 06. 2008 (9114 přečtení)

Takhle tedy Policie ČR naplňuje své heslo - pomáhat a chránit? Je mi líto těch výjimek, těch dobrých poldů, kteří u policie slouží, ale po svých zkušenostech si nemohu vážit práce policie jako takové, jako instituce. Mohu si vážit pouze jednotlivých pracovníků Policie ČR jako mého vyšetřovatele, který mi řekl, ze nezjistil žádnou společenskou nebezpečnost mého jednáni, ale naopak, že jsem pro společnost užitečná, a dal státní zástupkyni návrh na zastavení mého stíhání. Nebo starého policistu z táborské kriminálky, který mi chtěl pár rostlin ponechat a celé to uzavřít. Hluboce však opovrhuji jeho mladým a ambiciózním holohlavým kolegou, který ho ještě ten samý den podtrhnul a podal žádost o provedení domovní prohlídky, kterou uvedl do pohybu celou tu absurdistánsko-kocourkovskou mašinérii.

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 137 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Press

* Senátor Štětina podal trestní oznámení na BIS

Vydáno dne 28. 05. 2008 (8930 přečtení)

Tisková zpráva senátora Jaromíra Štětiny. ! Pokud budou potrestáni viníci causy Čunek, zákonitě musí následovat trest viníkům causy Hučín, protože jsou to v justici titíž a také stejné činy !

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 905 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Rostislav Hedviček

* Moje petice proti peticim...

Vydáno dne 11. 05. 2008 (9112 přečtení)

Ceska republika (jakkokoliv bolestive to je) neni pravnim statem a jeji problemy s legitimitou rizeni spolecnosti presahuji tolerovatelnou miru. A kdokoliv to stejne toleruje pak pouze dava zlocincum a nepriteli nezaslouzenou legitimitu.

Celý článek... | Autor: Ross Hedvicek | Počet komentářů: 362 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* Predani Narodni Budovy v New Yorku ceske vlade za $1

Vydáno dne 06. 05. 2008 (7882 přečtení)

Jan Krondl, Brooklyn, NY, nekdejsi vydavatel (od kvetna 2002 pozastavenych) Ceskoslovenskych novin

Celý článek... | Autor: Jan Krondl | Počet komentářů: 251 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Politické páky

* Senátor Štětina chce podat trestní oznámení na Bezpečností informační službu

Vydáno dne 05. 05. 2008 (7554 přečtení)

Vážený pane doktore JUDr. Zachystale. Dne 4. 3. 2008 Vám příslušné oddělení Senátu na mou žádost předalo řadu utajených materiálů, které jsem získal při výkonu funkce senátora. Tyto materiály přinášejí jasné důkazy o tom, že se Bezpečnostní informační služba protiprávně podílela na kriminalizaci Vladimíra Hučína a přímo spolupracovala s orgány činnými v trestním řízení v Hučínově záležitosti. Přes závažnost mých upozornění jste na fakta v materiálech uvedená dosud nereagoval!

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 516 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Informace od Vladimíra Hučína

* Příslušník VB - SNB - StB versus pekař, kominík ...

Vydáno dne 22. 04. 2008 (10000 přečtení)

V bývalém totalitním komunistickém režimu nebyl policajt u SNB, tak jako byl pekař v pekárně, kominík v kominictví ...

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 4849 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Informace od Vladimíra Hučína

* Kateřina Jacques - policista Tomáš Čermák - soudce JUDr. Luboš Vlasák

Vydáno dne 20. 04. 2008 (11423 přečtení)

Australska a ceska demokracie, to je asi tak neco jako nebe a dudy. Jenze stat, ktery se necemu takovemu jako neonacismus nedokaze branit, neni hoden clenstvi mezi demokraciemi. Je az legracni sledovat, jak se treba komuniste se dovolavaji svych demokratickych prav. Oni, kdo je cela leta poslapavali. A jak budou moct, budou zase. Vzdyt uz si na to vychovavaji novou milicionarskou generaci. Co je zaroven skutecne smutne je to, ze jim to lidi zerou i s navijakem.

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 557 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

* Šéf mezinárodněprávního odboru ministerstva financí Marek Šnábl by měl ihned odstoupit!

Vydáno dne 26. 03. 2008 (8727 přečtení)

„Nabídl jsem zkrátka panu Kratochvílovi, že se buď dohodneme - nebo povolám tak dobré a drahé právníky, kteří budou stát třeba padesát milionů korun. A spor neskončím, dokud ho nevyhraji, protože na právníky pořád budu mít peníze. To zřejmě protistrana nechtěla riskovat,“ tvrdí Šnábl.

Toto vyjádření šéfa mezinárodněprávního odboru ministerstva financí Marka Šnábla je humus nejhoršího ražení, morální marasmus a ukazuje jasně jaký má přístup k právu a spravedlnosti. Spravedlnost a právo ho absolutně nezajímá, ale jen populistický pragmatický úspěch. Že při rozdělování grantů páchají státní úředníci nepravosti a přidělují – rozdělují veřejné peníze zřejmě ne podle regulí, ale podle klientelizmu, to je Šnáblovi evidentně fuk. Že se plýtvá veřejnými penězi v neprůhledných kauzach kde jakých bank a mnoha dalších jiných kauzách s lidskou krví apod., to též ho nezajímá. Nemíní nic měnit na nehospodárnosti státních úředníků, nemíní se zabývat korupčením veřejných činitelů, míní jen tvrdou rukou a cizími penězi (veřejnými) hrozit těm, co se domáhají spravedlnosti.

Šnáble, nekonáš a nechováš se tak, jak občan ČR potřebuje. S takovou morálkou ihned odstup ze všech veřejných funkcí! Chucpe!


Celá tisková zpráva... | Počet komentářů: 202 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Z pera dopisovatelů

* Čím to je?

Vydáno dne 25. 03. 2008 (7316 přečtení)

Milé sametové české ovečky, pro strom nejste schopny vidět les. Mašínové a třetí odboj hrdiny jsou i kdyby jste se na hlavy stavěly. Hrdinové z vlastní vůle. Nikoli z vůle jediné všeobjímající strany.

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 164 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Press

* Bratři Mašínové - fakta

Vydáno dne 29. 02. 2008 (8859 přečtení)

Odpor občanů proti tomuto režimu, který ať již jednotlivě či ve skupině na základě demokratického přesvědčení politického, náboženského či mravního projevovali odbojem nebo jinou činností nebo vědomě a veřejně vyjadřovali, na území státu i v zahraničí, a to i ve spojení s cizí demokratickou mocností, byl legitimní, spravedlivý, morálně oprávněný a je hodný úcty. (Zákon č. 198/1993 Sb. ze dne 9. července 1993 o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 414 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Press

* 43 miliard zisku státního podniku je dobře, nebo špatně?

Vydáno dne 25. 02. 2008 (8151 přečtení)

Takto píší média v ČR: "Energetická skupina ČEZ loni zvýšila čistý zisk o 49 procent na 42,8 miliardy korun. Předloni vydělala 28,8 miliardy korun. K rekordnímu výsledku pomohla firmě především vyšší výroba, vyšší ceny elektřiny, akvizice v zahraničí a nižší náklady." Že platy 30.094 lidí ČEZu o 49% vyšší nemají a občané ČR též ne, již nepíší ...

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 176 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Informace od Vladimíra Hučína

* Kryje ÚDV komunistické zločince ?

Vydáno dne 08. 02. 2008 (12110 přečtení)

Jaké pohnutky vedou vrchní komisařku kpt. PhDr. Evu Michálkovou z Úřadu dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu k tomu, aby u zcela jasných a snadno prokazatelných důkazů lhala a kryla nechvalně známého komunistického bachaře z pověstné Minkovické věznice JUDr. Josefa Vondrušku - dnes poslance za KSČM ? Co a nebo kdo ji k takovému odpornému a sprostému jednání donutil?

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 1434 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Rostislav Hedviček

* Svejnar: otazky, na ktere nedostanete odpoved...

Vydáno dne 26. 01. 2008 (10761 přečtení)

Nominace Švejnara na prezidenta ČR mohla být žádoucí změnou, mohla být novým potřebným jevem v zatuchlině politických kruhů ČR ... Bohužel tomu tak nebude, protože ten kdo o sobě říká a píše děsivě zkráceně maličko a skrývá základní a běžné informace kandidáta, tam něco je v nepořádku. Tak to je zde ale běžné po celých 18 let a nevybočuje to nijak ze zdejšího marasmu ... Profesor Klaus studoval za totality na západě a profesor Švejnar zase v 1970 odjel na západ, úžasné ...

Celý článek... | Autor: Ross Hedvicek | Počet komentářů: 382 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Press

* Poselství od rodiny Jana Antonína Bati

Vydáno dne 20. 12. 2007 (8781 přečtení)

„Spravedlnosti pro Jana Baťu“

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 952 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální hlavní informace

* Odpovědní odpovídají mlčením – mohou jinak?!

Vydáno dne 12. 12. 2007 (13333 přečtení)

Přiložené závažné dokumenty jsem poslal digitálně podepsané, s žádostí o potvrzení příjmu, postupně řediteli BIS, odpovědným komisím a výborům PS-PČR, jejím předsedům a členům, předsedovi vlády a prezidentu České republiky, předsedovi Senátu, předsedovi Sněmovny, předsedovi Ústavního soudu a nejvyšší státní zástupkyni. Až na několik potvrzení příjmu standardním způsobem od poslanců a senátorů, mi žádný z výše jmenovaných osobně do dnešního dne příjem nepotvrdil. Z adresy senátora Töpfera mi dokonce přišlo „smazáno, bez toho že bylo čteno“?! Místopředseda Sněmovny Jan Kasal, kterého jsem přirozeně požádal o reakci jako prvního, stále mlčí?

Celý článek... | Autor: Jan Šinágl | Počet komentářů: 518 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Rostislav Hedviček

* Sametová cenzura po roce 2000 trochu jinak ...

Vydáno dne 18. 11. 2007 (9506 přečtení)

Genocida emigrantu na IDNES.CZ - pogrom a cenzura na ceskem internetu!

Celý článek... | Autor: Ross Hedvicek | Počet komentářů: 90 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální hlavní informace

* Sametová demokracie po roce 2000 trochu jinak ...

Vydáno dne 16. 11. 2007 (7722 přečtení)

17. listopadu 2007 od 16:00 hod. v dolní části Václavského náměstí zve pod záštitou Konfederace polirických věznů (pobočka č. 51) "Ziggy" Horvát společně s Vladimírem Hučínem, senátorem Jaromírem Štětinou, Ondřejem Vetchým, Zdenkou Mašínovou, senátorem Martinem Mejstříkem, JUDr. Zdeňkem Altnerem, Tanjou, Pepou Nosem a s dalšími všechny občany na veřejné protestní shromáždění. Současně proběhne i křest nového  alba !

"Ziggy" Horvát (1969), textař, písničkář a občanský aktivista vystupujeotevřeně proti všemu, co poškozuje lidská práva a demokracii, organizuje veřejná shromáždění, petice a protestní akce. Dlouhodobě otevřeně upozorňuje na systematické prorůstání organizovaného zločinu do státní správy a na mafiánské praktiky současných politiků a státních zaměstnanců při odstraňování nepohodlných osob, kdy ochrana veřejné demokracie a lidských práv v Česku se již zcela vymkla jakékoliv občanské kontrole. BiS, Národní bezpečnostní úřad, Policie, Státní zastupitelství i Justice je v drtivé míře prorostlá komunistickými exponenty minulého režimu a společně s nastrčenými politickými figurkami sleduje jen mocensko.ekonomické zájmy malé skupiny "mocných", kdy porušování lidských práv je tak viditelné, že i nedávno v červenci letošního roku byla Výborem pro lidská práva v OSN v Ženevě ČR opakovaně kritizována.

Video a písnička - Sametová demokracie trochu jinak ... záběry pocházejí z této země a z tohoto tisíciletí !!!  "INFEKCE DOBY"Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 288 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Politické páky

* Kubice zneškodněn, lovci mafiánů rozprášeni, nechť vzkvétá ČZR

Vydáno dne 02. 11. 2007 (8478 přečtení)

ČZR: Česká zločinecká republika! ODS hodila Kubiceho přes palubu s klidem falešného karetního hráče, potvrzujíc tím, že ani ona nemůže potřebovat, aby jí nějaký poctivec koukal přes rameno, jak jí padá mafiánský list.

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 334 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

ZELENÍ

* Zelený kandidát na ministra školství byl dříve rudý.

Vydáno dne 09. 10. 2007 (8688 přečtení)

Další politická strana (SZ) prolezlá komunisty z totalitní doby před 1989. Existuje vůbec politická funkční strana bez komunistů ze zločinné a zákonem odsouzené Komunistické strany? Zdá se, že ne, bez nich to Češi prostě neumí a asi ani nechtějí umět :-(

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 227 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Informace od Vladimíra Hučína

* Mám s těmito komunistickými exponenty nějaké zkušenosti.

Vydáno dne 09. 10. 2007 (7639 přečtení)

Ján Murček lhal jako když tiskne. Vondruška si chodil do věznice kdy chtěl a měl to jako koníčka.

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 94 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Press

* Znovu Asanace a Nejvyšší soud

Vydáno dne 09. 10. 2007 (8309 přečtení)

Opravdu si nedokážu vážit Nejvyššího soudu, který vynáší taková rozhodnutí. Milý Nejvyšší soude, ti pachatelé (estébáci Zbyněk Dudek a Jiří Šimák) nejsou děti, které je třeba hájit - jsou to zločinci, které je třeba potrestat!

Celý článek... | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 196 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Rostislav Hedviček

* Pokrytecky antisemiticti cesti novinari...

Vydáno dne 06. 10. 2007 (8577 přečtení)

Antisemitismus mezi ceskymi novinari je asi tak bezny jako jejich rodinne spojeni s komunismem. V pripade mladych novinaru pochazi z rodin, kde alespon jeden z rodicu byl clenem KSC (takova ta ruzna mladofrontovni ucha), v pripade starsich novinaru (jako treba Dienstbier a jini) sami radami KSC prosli. V Cesku se nelze dostat z toho bludneho kruhu ven.

Celý článek... | Autor: Ross Hedvicek | Počet komentářů: 316 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Informace od Vladimíra Hučína

* Bývalý pracovník BIS Schneider si článkem v Euro "Bezpečnostní informační služba" naběhl

Vydáno dne 25. 09. 2007 (9112 přečtení)

Pan Jan Schneider by se mi měl ve vlastním zájmu postavit jako oponent na nějaké veřejné diskuzi a tam čelit mým argumentům podpořeným rehabilitačními usneseními a zprošťujícími rozsudky soudů. Bylo by to jistě užitečnější, než zamlžovat zločinnou činnost BIS a dalších!

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 2694 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Informace od Vladimíra Hučína

* Smutné výročí úmrtí MUDr. Jana Chmelaře.

Vydáno dne 24. 09. 2007 (7078 přečtení)

Smrt MUDr. Jana Chmelaře byla důsledkem psychického vypětí, které bylo zapříčiněno několikaletým a potupným vyšetřováním bezpečnostních složek a státního zastupitelství ...

Celý článek... | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 565 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

* Uloha Langera sa da prirovnat k uloze ministra vnitra Kaczmarka.

Vydáno dne 07. 09. 2007 (7467 přečtení)

Zatimco Langr otevrene systemacky a dlouhodobe infiltruje do vnitra a rozvedky komunisticko-estebacke nomenklaturne podsveti dal, Kaczamerek za pouhe mareni vysetrovani korupcnich afer byvale levicove vlady uz je ve vazbe.

Celá tisková zpráva... | Počet komentářů: 236 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

index | 51-100 | předchozí | následující | Celkem 552 článků

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,